Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi lehet az oka, ha a ciklusom...

Mi lehet az oka, ha a ciklusom első felében fájnak a melleim? Ez eddig mindig csak ovuláció után szokott jelentkezni menzeszig

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Dolgoznak a hormonok. Minden nő másképp éli meg a menstruációs és előtti időszakot.
2014. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A menzesz még elég messze van, igazából a legutóbbi ovutól fáj a mellem kb. a 10-12 napon vagyok.
2014. máj. 26. 22:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy terhes vagy?
2014. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam terhes soha, de nekem is vannak időszakok, mikor félidőben fáj a mellem, esetleg a hasam, de volt már, hogy véreztem is. Nem feltétlenül jelez terhességet, lehet szimplán a magas ösztrogénszint jele is.
2014. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok terhes, mert menzeszeltem nemrég
2014. máj. 27. 13:10
 6/10 anonim ***** válasza:
szia! szerintem azért nézesd meg a hormonokat ciklus első felében, szerintem ez fura és nem nagyon normális tünet. A második félben fájhatnának és lehetnének csak mirigyesek a hormonoktól. (de ezt a doki mondja inkább meg)
2014. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött januárban. Pozitívak lettek a tesztjeim. 4db. A következő menzeszem sajnos megjött borzalmas görcsökkel aztán a mell fájdalom elmúlt és a tesztek is negatívak lettek. Most újra ugyanez van. Várom hogy ne jöjjön meg a következő.
2014. jún. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

előzőnek: nem mentél orvoshoz? elvetéltél?

Utólag én is arra gondoltam, hogy terhes voltam, de mikor megjött a menzeszem nem voltak görcseim. Én nem teszteltem így nem tudom.

2014. jún. 12. 18:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem mentem orvoshoz. Szokásos menzesz lett belőle. Mivel a tüneteim elmúltak és a tesztek is tök negatívak lettek és nem voltam rosszul, nem tartottam indokoltnak. Most azt várom, hogy a következő ne jöjjön meg vagy ha mégis a tünetek megmaradjanak :) 13 hónapja nem sikerült terhes maradnom remélem most összejött!
2014. jún. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Drukkolok neked. Én elmennék orvoshoz ha pozitív a teszt és vérzek, még lehet, hogy tudnak segíteni, hogy megmaradjon a baba. A hormonjaidat nézetted? Sajnos nekem decemberben volt egy elhalt terhességem, azóta nem sikerült
2014. jún. 14. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!