Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek Leskó Róbert jó...

Szerintetek Leskó Róbert jó orvos?

Figyelt kérdés
Sajnos velem nem jól bánik,nem mond el semmit és volt,hogy elfelejtette felírni a gyógyszereket!Váltanom kellene úgy érzem!De kire?Ha tudtok jó orvost aki lombikos és igazán figyelmes kérlek írjatok neveket!
2014. jún. 9. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon meg vagyok vele elégedve, sosem volt vele semmi bajom. Ha kérdésem volt, mindig válaszolt, ha nem értettem valamit, újra elmondta. De nyilván kérdezni kell. A gyermekeimet neki köszönhetem, csak hálát érzek felé, sokat segített, rosszat így nem tudok mondani.

De ha úgy érzed, ő nem a te orvosod, akkor válts. Ha Debrecenbe jársz, hallottam jót Bodnár doktorról is, de nem voltam a betege.

2014. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :( Szerintem egy arrogáns, nagyképű, tiszteletlen... és sorolhatnám. Viszont kifejezetten lombikost nem tudok. Talán itt lenne érdemes megkérdezned:

[link]

Biztos adnak az anyukák egy-két tippet.

2014. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

B..sszus, összekevertem vkivel!! Ne haragudj!

utolsó voltam

2014. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!