Van itt olyan aki feladta?

Figyelt kérdés
Sziasztok..Donorspermàsak vagyunk..Túl 3 inszeminàción, kezdem elveszteni a reményt..Bele vagyok betegedve..Mivel a férjemnek nem lehet gyereke, ezért félek hogy végig jàrjuk , és nem lesz eredmény, és akkor fel kell adjam..Annyira félek hogy nem lesz màs lehetőségem, a férjemet soha nem hagynàm el..Van itt olyan aki beletörődött a gyermektelenségbe?Hogy lehet ezt elfogadni? Ér ennyit akàrmilyen jó kapcsolat is hogy lemobdjak azanyasàgról?Valaki aki volt ilyen helyzetbe, légyszi adjon tanàcsot..
2014. jún. 27. 19:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia! Belinkelem az én történetemet, bár nem ugyanaz,de talán tudsz egy kis erőt meríteni, mert csodák tényleg vannak!:-)

www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherbeeses__5786047-zart-petevezetekek-megis-pozitiv-teszt

Ne add fel!!! Lesz babátok! Hova jártok kezelésekre?

2014. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szegedre jàrunk..nagyon köszönöm..borzasztóan megvisel..Félek hogy nem fog sikerülni, én nem tudnàm feldolgozni, de a szerelmet sem akarom feladni, imàdom a férjem, de ez nagyon nagyon nagy àldozat volna, vagy csak én vagyok önző..
2014. jún. 27. 21:43
 3/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szép amúgy a történeted..Azóta hogy vagytok??Remélem egyszer nekem is sikerül..
2014. jún. 27. 21:47
 4/20 anonim ***** válasza:
örökbe fogadás teljesen távol áll tőled? mert gondolom a férjedtől nem ha már eleve donor spermával kell próbálkoznotok... (nekem van egy örökbe fogadott kisfiam :) )
2014. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A férjem teljesen elzàrkózik az örökbefogadàs lehetőségétől..Azt mondja hogy a donor màs..ott vannak az én génjeim..Én teljesen ki lennék békülve az örökbefogadàssal..
2014. jún. 27. 22:30
 6/20 anonim ***** válasza:
én is már majdnem fel adtam 7év próbálkozás után jött a mi kis csodánk :) nálunk mindent rendben talált a doki mindkettőnknél de még sem akart jönni a baba. azt 2012 augusztusában ki maradt de én nem vettem róla tudomást mert a jele meg volt hogy meg jön azt mikor már 2hetet késett és a kávétól még az illatától is megundorodtam na akkor teszteltem délután szép erős + :) nagy volt a boldogság :) mi is abban a hónapban mentünk volna lombikra megbeszélésre. de szerencsére nem kellett :) 14hónapos most a kislányom és egy angyal :)
2014. jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok.:-)

Tudom,hogy nehéz,de próbálj meg továbbra is pozitív maradni!!! Nagyon fontos!

Herebiopsziàval is próbálkoztak nálatok?

S nálad milyen vizsgálatokat csináltak meg?

2014. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Volt biopszia, eredménytelenül..Nàlam, hormonsor, àtjàrhatósàgi, laporoszkópia, hiszteroszkópia vizsgàlatok voltak,meg a hàrom inszem.Jövő héten lesz a negyedik..A ciklusaim szabàlyosak, nyàlkahàrtya, tüszők jók, és a hormonjaim is rendben vannak..Nem tudom mi kehet, de kivagyok màr idegileg..
2014. jún. 28. 19:00
 9/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ami nekem eszembe jutott most, hogy én a helyedben még egy 3 pontos cukor+inzulinterhelést csináltatnék.

Lehet, hogy nem is gondoltak rá, mert vékony vagy, (nem tudom) de vannak 50 kilós IR-esek is.

Tuti megcsináltatnám, mert ez is oka lehet a sikertelenségnek.

2014. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

S ez már igazán nem nagy dolog, 3 vérvétel, és 3 óra az életedből. :)

A magas inzulinszint okozhat olyat, hogy nem tud beágyazódni a petesejt, vagy korai vetélést. Mindenképp érdemes lenne megnézni.

2014. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!