Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Békéscsabán vagy Gyulán...

Békéscsabán vagy Gyulán normális, lelkiismeretes nőgyógyászt keresek?!

Figyelt kérdés
Teherbeesési és egyéb problémáim vannak, de eddig egy nőgyógyász sem úgy állt hozzám, hogy elégedetten kifizessem neki a jussát!!

2014. aug. 19. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj klinikai központba, vagy Pestre. Ne a megyében keress meddőségi szakembert, itt sokra nem fogsz jutni.
2014. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meddő! Csupán nem foglalkozik velem senki, hogy miért nem jön a baba. Apróbb nőgyógyászati panaszaim is vannak.
2014. aug. 19. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Dr. Rákos Mártát ajánlom, ő genetikus is.
2014. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő hol rendel?
2014. aug. 19. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyulan van:

[link]

2014. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kötözködésképp, de jelenleg meddő vagy, ha nem jön össze a baba. Nem csak az a meddő, aki egész életében nem szül. Ennek nagyon sok oka lehet, mind szervi, mind hormonális. Én is végigjártam ezt az utat, azért írtam, hogy lehetőleg ne a megyébe járj orvoshoz, mert itt nem kapsz olyan szintű ellátást, mint egy erre szakosodott klinikán, vagy egyetemi központban. Nőgyógyászok közül nem sokan értenek a hormonális problémákhoz.
2014. aug. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlasz hova menjek? Neked hol segítettek?
2014. aug. 26. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!