Sikeres "FAGYI"-s lombikosok?

Figyelt kérdés

Lombik ikreim lassan 3 évesek lesznek. Szóbajött a kistesó/k kérdés, mivel 3-man még le vannak fagyasztva.

Érdeklődni szeretnék, hogy Nektek hányat olvasztottak ki, abból mennyi volt beültethető és mennyi tapadt meg?

Ja, és a gyerkőcök neme is érdekelne.

Köszönöm! :)



2014. szept. 12. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk egy 3 napos fagyikánk volt; őt olvasztották ki és kaptam is meg. Kicsit töredezett volt; az orvos lemondóan beszélt róla; de a biológus azt mondta 2 esélyes; mert vagy épp szétesik, vagy felismerte hogy van benne hiba; azokat kilöki; amik majd felszívódnak; és a sejt ami kilökte őket magából bár most kisebb; de szépen felzárkózik; és egy makk egészséges baba lesz belőle (még jobb is hogy felismerte a preembrió hogy ki kell löknie ezt-azt).

Van egy ikres ismerősöm; 6 éves a vegyes párosa, ők frissek, viszont ugyan úgy töredezettek voltak; egészséges és okos gyerekek. És szépek :-)

A mi babánk szépen kiolvadt; beültették; most vagyok vele 20 hetes kismama. Kisfiú :-)

Mindkét genetika tökéletes volt, minden rendben vele, egy igaz kis ficánka!

ő 3 hónapig volt "csak" a fagyóban egyébként.

Szerintem ugyanúgy kettővel kezdik egyébként; mint a frisseknél, de nálunk nem volt kérdés, mivel Ő egyedül volt. Sok sikert nektek!

2014. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!