Lombikosok! Van aki most kezdi a stimulációt?

Figyelt kérdés
Hová jártok? Hányadik beülti lesz? Ha van kedvetek tartsunk ki együtt! :) Nekem ez lesz az első és Szegedi Kaáliba járunk! Reggel adom be az első szurit de rettentően izgulok az egész miatt!:)
2014. szept. 24. 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/131 anonim ***** válasza:

Szia.


A feleségemmel a mensit várjuk utána szuri :)

Mi a Forgácsba járunk Budapesten és nekünk is az első :)

Nálunk sajnos nálam van a gond a feleségem egészséges 22 éves. Remélem neked is és nekünk is elsőre sikerül :)


Milyen szurit kaptál?

2014. szept. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/131 A kérdező kommentje:
Szia! Gonal-f es gonapeptyl kaptam. Kicsit csip de tul lehet elni, remelem nem lesznek durva mellekhatasai...! Drukk, hogy nektek is sikeruljon!! 😊
2014. szept. 25. 09:40
 3/131 anonim ***** válasza:

Köszi neked is :)


Már nagyon kíváncsiak vagyunk remélem elsőre osszejon :)

2014. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/131 anonim ***** válasza:
Szia! Èn Debrecenbe jàrok, szintén Kaáliba! Èn héfőn kezdtem a szurikat, ez a második nekifutásunk... Először én is ugyanezeket a szurikat kaptam, most viszont csak a Gonal F, de nagy dòzisban! Ma voltam uh-n! A jobb pf nincs semmi, a balban lát 3,4 tüszőt az orvosom! Most irt fel plusz szurikat, Pergoveris, Cetrotide (csak vasárnap)! Számitásom szerint pénteken sor kerülhet a leszivásra... már nagyon várom!!!! Megy a drukk 1000-rel!!!! Kiváncsian várom kedves kérdező a tapasztalataidat!!!! Á.
2014. szept. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/131 A kérdező kommentje:
Kedves Á! Köszi a drukkot, neked is megy ezerrel! Én még nagyon zöldfülű vagyok az egész témában !:) hétfőn megyek uh- ra meg vérvételre, kiderül mennyi tüsző érik! Gondolom aztan ennek függvényében folytatom a szurikat. Írj ha gondolod!:)
2014. szept. 26. 15:06
 6/131 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy már érzem a petefészkeimet, olykor apróbb szurkák vannak! Hogy ez jelent e valamit nem tudom...?!
2014. szept. 26. 15:09
 7/131 anonim ***** válasza:

4-es vagyok! Igy van, mindig az aktuális uh-on tudod meg a következő uh időpontját!!! Még azt is csak megközelitőleg tudják megmondani, hogy mikorra számits a leszivásra!

Ha szurkál az csak jót jelent!!! Valami dolgozik benne.... Mikor mész uh-ra? Kérdezz nyugodtan, bár ismeretlen területek még vannak előttem is (remélem már nem sokáig)! Irj ha kedved, èrdekel hogy alakulsz!!!

2014. szept. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/131 A kérdező kommentje:
Hétfőn reggel megyek!:) megirom, hogy mi volt!
2014. szept. 26. 21:15
 9/131 anonim ***** válasza:
Szia!Én is most kezdetem a 2 lombikot,szintén Kaali!Nekem is hétfőn kell mennem UH-ra!Talán szerdán leszívás!
2014. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/131 A kérdező kommentje:
Neked is egy nagy adag drukk!!!! Irj majd, h mi volt uh-n!:)
2014. szept. 28. 07:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!