Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti hallgatnátok egy orvosra...

Ti hallgatnátok egy orvosra fontos kérdésben, vagy inkább megkérdeznétek többet is?

Figyelt kérdés

2x szültem nála, meg is bízunk benne, rendes orvos. A császármetszéseim komplikáltak voltak, azt mondta, életveszélyes lenne számomra még egy szülés.

Megbízunk benne, és végülis csak ő az, aki látott "belülről", de annyi féle orvos van, és sokféle módszer, nem tudom, érdemes lenne-e máshoz is elmenni, véleményt kérni. Vagy inkább hallgassunk a régi orvosra?

Mik a tapasztalataitok hasonló helyzettel?


2014. okt. 12. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyet mondana az orvosom két komplikált császár után, akkor nem terveznék több gyereket. Ha mégis valahogy becsúszna, akkor több orvos véleményét is kikérném és a férjemét is. Nem vagyok az abortusz híve, de két gyereket se akarnék a férjemre hagyni, ha netalán az első orvosnak volt igaza. Ahol negatív a tapasztalat, ők már ugye nem fognak itt válaszolni.
2014. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:/
2014. okt. 12. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni, de pont egy ismerősöm halt meg nem régen, fiatalon. Mondták neki ne vállaljon több babát a korábbi komplikációk miatt, sajnos nem hallgatott az orvosra. Még a terhessége korai szakaszában felajánlották menjen abortuszra, de nem ment. Az életébe került. :((
2014. okt. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Manka68 ***** válasza:

Én azért megkérdeznék több orvost is erről.

Megkérdezhetem, milyen komplikációk adódtak?

Bár segíteni ebben nem tudok, csupán kíváncsi vagyok. Remélem nem baj. :-)

2014. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

első rendben ment, a második viszont koraszülés volt, ami önmagában még nem is lett volna gond, de be volt szorulva a bordáim közé a babám, nehéz volt kivenni, ezért sokkal nagyobb vágást kellett ejteni, az előző heg pedig már nagyon el volt vékonyodva, és volt sok összetapadás is. Sok vért veszítettem, és nehezen sikerült csak, hogy ne kelljen eltávolítani a méhemet, 3 órás műtét volt, az orvos szerint én is nagy veszélyben voltam.


Nem tervezünk több babát, csak attól félek, mi lenne, ha becsúszna. Persze védekezünk rendesen, de soha nem lehet tudni... Nagyon nem szeretnék abortuszra menni.

És ugyanakkor bennem van az is, hogy mi van, ha az orvos is hibázott valamit, vagy ha másik orvosnak más véleménye lenne... nem tudom...

2014. okt. 13. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!