Hány nemi aktus kell hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
pl.1 héten 1 elég?
2014. nov. 3. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Havi 1 a jó időben :)


Peteéréskor kell együtt lenni.

2014. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szám az 1 és a végtelen között van... Van akinek egyetlen alkalomból sikerül, van aki évekig próbálkozik (~többszáz aktus) és nem jön össze.
2014. nov. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ, hány gyereket szeretnél. Ha csak egyet, akkor egész életedben 1 alkalom bőven elég. (feltéve ha jókor jól csináljátok, és egyikőtöknél sincs semmi gebasz)
2014. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki babát akar, akkor ajánlani szokták, hogy két naponta legyenek együtt.

Elég egy alkalom is, ha minden pont jókor, jó időben történik, de ezt nem lehet így számszerűen meghatározni!

2014. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minimum 1;).
2014. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a havi egy pont elég, de az is, hogy még a havi 10 sem.
2014. nov. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kérdést több féle képpen is lehet értelmezni.Én nem számoltam de biztos volt vagy 8234 aktus,de még mindig nem sikerült :)

A viccet félretéve,a lényeg hogy a peteéréskor legyetek együtt,ami kb a ciklus 10 napjától a 16. napjáig van(de ez is változó).

2014. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerkőcnél az adott hónapban egy aktus volt és mindkettőnél azonnal sikerült! Ez mázli...vagy gének. Nem tudom! A kérdésedre a válasz: minél több! :)
2014. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!