Nagyon szeretnénk babát. Szerintetek ha okt.16-án megvolt majd 28-án újraegjött de nagyon erős volt a vérzésem, majd utána a párommal 1 hétig naponta többször is eggyütt voltunk akkor lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 14. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani a biológia könyvet
2014. nov. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A google is jó szolgálatot tud tenni ha kivancsi vagy valamire!

Keress rá: női ciklus; teherbeeses!


Rendjén valónak tartod hogy 10-12 nap telik el a verzesed között?


Ahhoz h terhes legyél először is a ciklusodat kellene rendbe tenned. Fordulj orvoshoz.


Akinek 28 napos ciklusai vannak annak a vérzés kezdetétől számított 14. Nap körül van ovulacioja. Ekkor kell együtt lennetek.

Napjában többször nincs értelme, mivel kb. 2 nap kell a himivarsejteknek míg újra termelőknek. Vagyis abban a spermaban ami napjában többszöri együttlét során távozik a kedvesedből valószínűleg nincs annyi életképes himivarsejt mintha 2 naponta akcioznatok.

2014. nov. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ha babát szeretnétek nem biztos hogy ajánlatos naponta többször csinálni mert a sperma nem tartalmaz annyi élő sejtet. a pete érési ki tudod számolni. ajánlatosabb minden másnap szeretkezni ne félj mert 24-36 óráig él a sperma :)) mi is így csináltuk és most 17 hetes kismama vagyok :)) sok sikert :*
2014. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Remélem nekem is összejön.
2014. nov. 16. 23:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnapelőtt rózsaszínes barnás minimális foltokat láttam pisilés után a wc-papíron. Szerintetek ez a beágyazódás? Mikor csináljak tesztet? Nemrég csináltam clearblue digitálissal de negatív lett. :(
2014. nov. 19. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!