Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első hőmérős hónapom. Mi a...

Első hőmérős hónapom. Mi a véleményetek erről a görbéről? Nem túl alacsony ez így?

Figyelt kérdés

Itt a link: [link] P=6

Köszi előre is!


2014. nov. 20. 17:19
 1/8 A kérdező kommentje:
2014. nov. 20. 17:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne ez linkeld be, így a kezdőlap jön be! A diagramod alatt van egy link, azt kell bemásolni.
2014. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A másodikon meg egy görbe nélküli naptár jön be.
2014. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Köszi a tippet, remélem, ez már működik!

2014. nov. 20. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Ovud biztosan nem volt még, hiába húzta be a gép. Hát ha ennyi az alaphőd, akkor ennyi, nekem is elég alacsony. Ovu után viszont felmegy mindenképpen. Nyelv alatt méred? Nekem az vált be. A hónalj hidegebb, meg nem is olyan pontos. Kicsit ritkáznám a szexet a helyetekben, hogy legyen idő termelődni a spermáknak. ;)
2014. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez nekem is megfordult a fejemben, de a párom biztosra akar most menni :-) 400-as E vitamint kezdtünk szedni 2 hete meg ilyenek. Szerintem sem volt még ovu, remélem, lesz és nincs pajzsmirigy alulműködésem vagy valami.

Köszi a választ!

2014. nov. 20. 17:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Ettől nem lesz biztosabb, sőt... Higgy nekem! ;)
2014. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Apa tényleg mindent megtett, amit tudott :-) ...pozitív a teszt 1 év 4 hónap után :-)

PS: szedjétek az E vitamint! :-)

2014. dec. 11. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!