Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Klion hüvelykúptól vérzett...

Klion hüvelykúptól vérzett már valaki? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ciklusom 25. napján járok, este raktam fel a 2. kúpot. Pregeszteron hiány miatt napi 2x2 utrogestant szedek, még 3 napig, elvileg addig nem is tud megjönni. Babát szeretnénk, a 10. dpo-n járok és ma reggel is 37 fok volt a hőm, nem esett lejjebb, pedig nekem mensi előtt leesik. Lehet a kúptól vérzek? Nem fájt/mart/csípett. Mensi előtt több napig barnázok, ez pedig élénkpiros.
2014. nov. 22. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Olyat hallottam, hogy valakineMarta a nyalkahartyajat es kis rozsaszines folyasa lett tole, de olyanrol meg nem, hogy elenkpiros verzest okozzon...mas lehet az oka.
2014. nov. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvos! Ő látja hogy a nyh van-e megmarva; és akkor ad mást helyette; vagy a méhedből vérzel-e! Én az elején barnáztam tőle; és a 11. héten véreztem élénkpirosan; de nem a méhemből jött; viszont csak egy nap volt; és igazából 2 bő adag pecsét. A 12. hétig használtam. Hidd el, ezt csak orvos tudja ilyenkor megmondani, mert a Crinon sem tartja vissza a mensit pl. Egyébként engem sem mart; nem éreztem semmit, és azt sem értem hogy ha attól véreztem, akkor miért maradt abba, noha használtam tovább. Mindegy, a baba jól van! 29 hetes kismama :-)
2014. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Roviden: en igen.

Hosszan: mult penteken (10+1) hirtelen, bo folyasra irtak fel az ugyeleten. Kedden voltam az sztk-s orvosomnal, kikertem a velemenyet, rabolintott, hasznaljak el otot. Aznap este el is kezdtem, masnap nekem is jott a friss veres maszat. Tegnap este hasznaltam el az utolsot, de mar nem veres, a napok alatt szepen elhalvanyult.

2014. nov. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!