Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nemrég volt HSG-m, rendben...

Nemrég volt HSG-m, rendben volt. A ciklusaim 24 naposak. HSG óta 20 naponta jött meg. Clostilbegyt is kapok hónapok óta. A peteérésem, melyet tesztel is ellenőrzök a ciklus 7. napján van. Most van 28. nap, teszt negatív, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha a 7. napon (irtó korai...) volt a pé, akkor most baba szempontjából olyan, mintha már a 35. napnál lennél. A 20 naponta, az nagyon kevés... Gyakorlatilag első hét mensi, két hét szünet, aztán megint mensi...? Nincs ideje felépülni a nyálkahártyának.
2014. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
na de akkor miért is serkentjük a peteérést gyógyszerrel? Anélkül nem volt?
2014. nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szal 20-21 dpo-n kellene lenned? Tuti, hogy most is a 7. napon ovuláltál? Hát vmi nagyon nem stimmel, valóban.
2014. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindig a hetedik napon van peteérésem. ezt mondtam is az orvosomnak, Ő azt mondta lehetetlen. Utána bevittem neki hónapokon keresztül a teszteket. Amit dátumoztam, pontosan vezettem. Erre azt mondta, hogy hát akkor akkor kell csinálni... 35 éves vagyok és kicsit kétségbeesett. Nagyon szeretnénk már babát.
2014. nov. 27. 12:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezzel önmagában véve nincs baj, csak most nem értem, hogy miért nem jön meg, ha a teszt negatív. Milyen teszt?
2014. nov. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Life Care elég pontos. Hollandiában élek április óta, itt ezt lehet kapni. Kivettem egy év fizetetlen szabit, hogy kiköltözzem a páromhoz, aki itt dolgozik, hátha így összejön a baba. De sajnos nem. Havonta repkedek haza egy vagyonért, különböző vizsgálatokra. A HSG-n azt mondták, ilyen gyorsan még nem ment át senkinek a kontraszt anyag. Most voltam a három napos vérvételen otthon, a doktornő mondta, hogy jók az eredményeim, így nem is kell megcsinálni a 21. naposat, ne utazzak feleslegesen haza. A clostyt nem tudom miért írta, hiszen mindig van peteérésem.
2014. nov. 27. 13:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Uh, mi köze a 3. napi vérvételnek a 21. napihoz. Teljesen mást néznek nyilván. Mondjuk neked nem is a 21. napon kellene vért venni, pláne ha nincs 21. nap. Nem biztos, hogy jó ötlet ez a closti. Egyrészt nincs rá szükség, másrészt tényleg jobb lenne, ha lenne ideje, annak a nyálkahártyának. Szal a 24 nap jobb volt. :)
2014. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Amit még furcsának találok ebben a hónapban, az hogy semmit nem érzek a melleimben. Nem duzzadtak nem érzékenyek.Eddig minden hónapban iszonyúan megduzzadtak és fájtak. Most semmi. Csak az az érzetem van, hogy biztos mindjárt megjön, de ez van már vagy egy hete. Más sajnos semmi....
2014. nov. 27. 14:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Na figyu, gyártottam egy szimpatikus elméletet:) :

Mi van, ha a (z egyébként teljesen feleslegesen szedett) Clostitól dupla peteérésed volt, a második jóval később. éééés megfogantál ééés még nem mutatja a teszt. Na mit szólsz? ;-)

2014. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szimpatikus kis elmélet! :) Kedves vagy, hogy ezt írod. Majd pár nap múlva tesztelek megint. De sajnos nem fáj a mellem és nem érzek semmit.... Kicsi az esélye. De hátha...
2014. nov. 27. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!