15. dpo-n nagyon-nagyon halvány pozitív teszt, majd 16. és 17. dpo-n teljesen ugyanolyan halvány, nem erősodik. Miért van ez? Részletek lent:

Figyelt kérdés
Gondoltam, gagyi lehet a teszt, így ma 17. dpo-n csináltam egy kazettásat is, rettentően halvány pozitív, első blikkre nem látszik, de ha nézegetem közelebbről, egyértelműen ott van és nem száradási vagy ilyesmi. De ilyen későn ez normális? Sokkal erőssebbnek kellene lennie, nem? Volt már így valaki? Mi lett a vége?
2014. dec. 13. 11:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

a halvány csík is csík de értelmesebb lenne meg várni hogy meg jön vagy sem és akkor tesztelni mert csak idegesíted magad!

De szurkolok neked!

2014. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Zseni 1-es!

15 dpo-n már (normális luteális fázisnál) 1 napja késik, 16-17.dpo-n értelemszerűen 2-3 napja.


Az ovut mivel határoztad meg? Naptár, hőgörbe, lh-teszt?

Nem lehet, hogy valójában később volt?

Vagy lehetett a normál után még egy spontán ovu is, és akkor is "fiatalabb" lenne a terhesség.


Egyébként ugyanolyan márkájú teszttel érdemes tesztelni, legalábbis csak akkor hasonlítható össze a csík.


Negatív forgatókönyv esetén nyilván lehetséges az is, hogy azért nem erősödik, mert csak kémiai terhesség volt. Valami elindult, de nemsokára mégis vérezni fogsz. :(

2014. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2 különböző márkájú tesztet nincs értelme összehasonlítani. Ha nem barnázol, nem görcsölsz, akkor ne aggódj. Olyat csinálj, mint először, és reggel. Meglátod, erősebb lesz.
2014. dec. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Sajnos kicsit barnáztam ma délután, ami soha nem szoktam, így valami gond lehet, valószínűleg kémiai terhesség...hőm fent van, de így már nem reménykedem, görcsök nincsenek...

Hőmérőztem, így biztos az ovu ideje...szépen látszik a görbén...jajj :-(

2014. dec. 13. 17:49
 5/19 A kérdező kommentje:
*amit
2014. dec. 13. 17:50
 6/19 anonim ***** válasza:
Na az még nem biztos, van ilyen néha az elején. Még ne keseredj el. Menj uh-ra, ha nem erősödik jobban.
2014. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, mi történt?
2014. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Még semmi, tegnap délután 18.dpo ugyanolyan volt a csik mint az eddigiek, alig látható pozitiv, meg kell őrülni :'(
2014. dec. 15. 20:09
 9/19 anonim ***** válasza:
Menj uh-ra, ahogy lehet.
2014. dec. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Jaaaaj, mintha magamat olvasnám :-) :-) Linkelem a régi kérdésem. 34 hetes kismami :-)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2015. júl. 17. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!