Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt olyan férfi akninek...

Van itt olyan férfi akninek azt mondta az orvos h. csak lombikkal lehet babája és valami vitamin-tól mégis sikerült? (Pl:E-vitamin)

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,én nem férfi vagyok,de én évekig nem estem teherbe (8 év alatt 2x,az első elhalt,a 2.egészségesen megszületett) de ez a kettő terhesség is akkor jött össze,amikor e vitamint szedtem,és ráadásul már az első hónapban,Sokan nem hisznek benne,nekem mégis bevállt,és nemcsak a nőknél van jótékony hatással.Azt nem tudom,hogyha nálad komoly a probléma,hogy használ-e de a pajzsmirigyre jó hatással van,ami a hormonokat termeli,és ezáltal a spermára is :-)
2014. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia nálam nincs semmi probléma páromnak kevés a spermája és sokat olvastam róla h. az e-vitamin javíthat rajt
2015. jan. 9. 21:14
 3/3 anonim ***** válasza:
ÉRTEM ÉN A KÉRDÉST,DE ÚGY TUDOM,HOGY AZ E VITMIN férfiaknak is segít! persze az már más kérdés,hogy egyénenként mennyire hatásos! de vannak ilyen sperma felturbózós gyógyszerek (vitaminok) de nem tudok róluk írni semmit,hogy hatásosak-e.Lehet csak pénz nyelők...
2015. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!