Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Barátcserje kapszula! Nektek...

Barátcserje kapszula! Nektek mi a véleményetek? Kinek segített a teherbeesésben és napi hányat szedtetek? Akinek segített előtte mennyi ideig próbálkoztak? Pozitív teszt előtt volt már valami tünetetek ami arra utalt, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 14:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy valakinek esetleg bevált a méhpempő?
2015. jan. 14. 18:03
 2/12 monyk ***** válasza:
Mi 15 hónapja próbálkozunk, ebben a ciklusban kezdtem el a barátcserje kapszulát. Napi 2 szemet. Egyenlöre nem látok változást, jövöhétre nem várom..
2015. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia, en mehpempöt kezdtem most 2 napja, mert csak most tudtam beszerezni. Az elözö honapban a 12. napon volt pozi ovutesztem, most ma a 15. ciklusnapon lett pozi az ovutesztem. Mar azt hittem, hogy nem is lesz peteeresem :) Nem tudom, hogy a mehpempö ilyen gyorsan hasznalt volna, vagy amugy is most lett volna, de en hiszek a jotekony hatasaban :)
2015. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Méhpempőt én is elkezdtem szedni egy hete. Borzalmas az ize de remélem lesz hatàsa és végre összejön a baba ilyen sok idő utàn. Majd irj hogy neked volt e vmi vàltozàs a pempővel.
2015. jan. 29. 12:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Oksi, irok majd. Tenyleg borzalmas az ize! A mehesz, akitöl vettem azt mondta, hogy mezbe keverhetem. Ugy mar nem olyan borzalmas. Sok sikert! En csak a 20. ciklusnapon vagyok ma, jövö heten kedden tesztelek.
2015. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én most vagyok félidőbe a 14. napon. Hát nagyon kíváncsi vagyok bár sokat nem várok az első hónaptól, de bízom a legjobbakban. Remélem neked sikerül kedden egy pozit tesztelni, utána remélem az az utáni héten nekem is pozi lesz. Hát néha úgy érzem nekem sose sikerül így 2 évnyi próbálkozás után, de a remény hal meg utoljára.
2015. jan. 29. 15:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezö. Nekem mult honapban volt halvany pozi tesztem. Aztan a nem vart napjan mar negativ. Ugyhogy nagyon remenykedem en is, hogy egy szep erös pozi lesz majd. De ma nagyon el is keseredtem, vannak ilyen napok, amikor teljesen feladom. Persze remenykedek,de neha nagyon rossz tud lenni.
2015. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi 8 honapja probalkozunk.
2015. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! 3--as vagyok! Mi ujsag azota? Nalunk meg eddig semmi, 10 nap mulva nem varom, es elsö baratcserjes honapom :)
2015. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát nálam sajnos nincs semmi újdonság. Én már le is mondtam az egészről. Minden ismerősöm terhes vagy már a második gyereket szülte, kicsit ki vagyok már ettől hogy mindenki babázik én még addig se tudok eljutni hogy babás legyek. Nálad azóta mizujs? Remélem nem jött meg a mensid. :)
2015. ápr. 29. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!