Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Több éve babára várók! Nektek...

Több éve babára várók! Nektek nem viselte meg a házaséleteteket a gyermektelenség?

Figyelt kérdés
Mi 6 éve várunk babára, és a miénket igen. Kissé eltávolodtunk e téren. Persze próbálunk tenni ellene, mert együtt akarunk maradni és szeretjük is egymást. Ti mit tesztek ellene?

2015. jan. 20. 10:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
Mi nem is szerettünk volna évekig babát. Esküvő után 4 évvel született az első, akkor már 10 éve együtt voltunk.
2015. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem próbáltatok meg segítséggel teherbe esni kedves kérdező? 6 év az nagyon sok, el is hiszem, hogy megviseli a házaséleteteket.
2015. jan. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De igen. Orvosi segítséget is igénybe vettünk és rengeteg alternatív módszert, gyógymódot, bogyót, krémet, italt, stb... kipróbáltunk már. Most készülünk lombikra.
2015. jan. 20. 10:54
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Nekem 5 év volt, elváltunk, majd az új kapcsolatomból rögtön sikerült.

Sok sikert nektek az újrakezdéshez és a megpróbáltatásokhoz! Nem lesz könnyű. :(

2015. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. És gratulálok a babához! :-)
2015. jan. 20. 11:12
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
5 éve szeretnénk babát.Nem viselte meg a házasságunkkat,de csak azért nem mert szépen leültünk megbeszélni,hogy mi számunkra az elkövetkezendő életünkben a fontos és azt hogyan szeretnénk megvalósítani.Szeretjük egymást nagyon,tükéletes szexuális életünk volt,kivéve abban a 3 évben amikor annyira rá voltunk görcsölve a gyermek témára.Monoton,gyárszalagszerű,kiszámított valami volt,elveszett a varázs.Ez nem megy sokáig,nem is mehetett így,ezért mindent megbeszéltünk. Mindennek megvan az oka.Boldog lehet az ember gyermek nélkül is ha az élet úgy hozza.Persze nem mondtunk le róla,de lásd be,nem mehet el úgy az életed hogy másról sem szól mint a kezelésekről,alternatív gyógymódokról és csalódásokról.Találd ki hogy mi okoz neked,nektek örömet az életben,és tanuld meg szeretni az életedet úgy ahogy van.Hidd el sokat segít,nagyon sokat.
2015. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazából engem viselt meg. Ahogy múlt az idő egyre rosszabb volt. Ezt tetézte a környezetünkben felbukkanó újabb és újabb terhességek.

Novemberben, mikor újra megjött a havim, jelezve, hogy ez sem sikerült, akkor leültünk, és megbeszéltük, hogy vége, nem próbálkozunk tovább, hanem az év elején elkezdünk utána járni az örökbefogadásnak.

Akkor nagyon megnyugodtam, és... teherbe estem. A 3. hónapban járunk.

2015. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%

"rengeteg alternatív módszert, gyógymódot, bogyót, krémet, italt..."


Tehát 6 évet elpocsékoltatok. Én 8 hónap sikertelenség után már dokinál voltam, teljes kivizsgálás mindkettőnknek, diagnózis, kis gondolkodás, h mitévők legyünk, majd lombik. Elsőre sikerült. Az első próbálkozós hónaptól a pozitív tesztig 2 év 3 hónap telt el.

2015. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Kedves utolsó hozzászóló.Bár a kérdező nem irta,de nem hiszem hogy 6 év alatt nem jutott el orvoshoz és nem vizsgáltatták ki magukat.Mi is az 5 év alatt túl vagyunk már hormonkezelésen,átjárhatóságin,mindenen...kivéve a lombik,inszem.De mi úgy döntöttúnk,hogy egy lombikot vállalunk ha nem jön még egy ideig magától.De talán most érkezett el az idő arra hogy magamba néztem és elengedtem a görcsöt..
2015. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Könnyű ítèlkezni olyanról amit nem ismerünk rèszleteiben. 1 èv után már mi is orvoshoz fordultunk ès ki lettünk vizsgálva. Volt a fèrjem rèszèről andrológus,urológus. Nekem volt lapar,hiszterpszkópia, hónapokig stimuláció,monitorozás,időzített együttlèt. Voltam saját kezdemènyezèsre endokrinológiai teljes kivizsgáláson. Eredmèny: nekem enyhe endometriózis, fèrjemnèl kicsit lassabb spermák de erre azt mondták h ettől mèg lehet spontán is gyermekünk. Elvesztegetett idő? Lehet, de èn így èrzem azt hogy mindent megtettem, már csak a lombik van vissza. Ès most azt is vállalom. Mindenkinek más utat kell bejárnia. De a kèrdèsem nem erre irányult.
2015. jan. 20. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!