Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Peteérés serkentő injekció...

Peteérés serkentő injekció (konkrétan a Fostimon-ra gondolok) mellett érdemes ovulációs tesztet csinálni, vagy a szuritól úgy is mindig + lenne?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a készítmény FSH hormont tartalmaz az ovu teszt pedig elvileg LH hormonra van "kihegyezve". hogy a két hormon között szerkezetileg milyen különbség van és hogy az LH teszt érzékeny lehet az FSH-a is (mint jóstesztként használva Hcg hormonra) azt nem tudom megmondani és sajnos a készítmény előírásából sem derült ki számomra
2015. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál. Már sokszor végigolvastam én is a leírását és ugye 2 különálló hormon (FSH és LH), de azért nagyon sok közük van egymáshoz. :-) És van külön olyan is, hogy FSH teszt... Mindegy, én vettem ovu tesztet és 4 nap múlva kezdem a tesztelést. Majd megírom, hogy mit mutatott az ovuteszt.
2015. jan. 30. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
jaj az jó lenne ha megírnád! meg majd azt is ha összejön! drukkolok nagyon!
2015. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszönöm! Mindenképp írok, hátha valaki mást is érint a dolog.. Az első gyerkőcöm is ezzel a szurival sikerült elsőre, most is nagyon reménykedem... :-D
2015. jan. 30. 14:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Elkezdtem a tesztelést a ciklus 9.napján. Nagyon halvány második csík van, tehát az ovu teszt nem mutatja ki az injekciót. :-) az injekció nagyon jól működik, ma kapom az utolsót és hétfőn, a ciklus 14.napján kell UH-ra mennem. Írjam, hogy mit fognak mondani? :-D
2015. febr. 4. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen! Bár én félnék ettől a szuritól mert PCOS vok és abban az esetben fokozottan fennáll a hiperstimuláció veszélye! olvastam olyanról aki úgy felpuffadt hogy a kórházban kötött ki. mi még az elején vagyunk és próbálok nem rágörcsölni :)
2015. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is PCOS vagyok és hát nagyon oda kell figyelni az adagra igen. Mindenképpen orvosnak kell monitorozni UH-val, hogy milyen hatása van a szervezetre. Nagyon szorítok akkor én is nektek, remélem hamarosan nálatok is sikerül a babóka! A legjobb dolog a világon egy gyerkőc, én imádtam várandós lenni is! Én már sok vizsgálaton voltam és nem tudom neked rendszeres a mensid? (ezt a betegség miatt kérdezem) Nekem szülés után is az volt,mégsem volt peteérésem :-/ vezetsz esetleg hőgörbét?
2015. febr. 5. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!