Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szegeden Kaáli Intézetben...

Szegeden Kaáli Intézetben mennyi időt kell várni az első idopontra? Es kb hány hónap mire megcsinálják a beultetest? Kb mennyibe kerul?

Figyelt kérdés
Parommal minden ok nekem nem atjarhato a petevezetekem egyik se..amugy peteeresem hormonok minden rendben..
2015. febr. 6. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Állítólag egyre kevesebbet az új kaálinak kicsit nagyobb a kapacitása..Én a régibe jártam dr Zádorinál kezdtem ott 9 hónapra kaptam időpontot, aztán átmentem dr Szöllősi Dalmához aki azonnal elkezdte a kezelést..Lehet hogy szerencsém volt, de mivel ő új a kaáliba, így szerintem még nincs annyi betege..Ez fél éve volt, szóval nem tudom a dolgok mai állását..
2015. febr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah, és nekem 100ezer ftból jött ki, a kezelés 11 napot vett igénybe, az eredmény éppen boxol a pocimba..:-) Sok sikert kívánok.
2015. febr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Gratulálok! A doktornő is a klinika mellett dolgozik? Hogy lehet hozzá bejutni en is kérhetem hogy hozzá kerüljek?
2015. febr. 7. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Szöllősi doktornő a kaáli intézet orvosa.Mikor én bementem megkérdezték hogy ajánlottak e valakit mert ha igen akkor ahhoz kerülök.Akkor én nem választottam ezért kerültem Zádorihoz, de aztán annyi betege lett hogy átkértem magam Dalmához..Nagyon jól döntöttem, de szerintem ahhoz megy az ember akihez akar, csak valamelyiküknél hosszabb a várólista..Mindegyik orvos szerintem maximálisan toppon van Zádori is nagyon jó.A másik doktornőröl is csak jókat hallottam, de nála egyszer sem voltam.A szegedi kaáli szerintem az egyik legjobb, akárkit is választassz.:-)
2015. febr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!