Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Merckformin és utrogestan együtt?

Merckformin és utrogestan együtt?

Figyelt kérdés
Történetem röviden: 4 éve próbàlkozunk babàval.sajnos 4 babàt elveszítettünk a 12 . Hét előtt. 2014 januarjàban a doki azt mondta hagyjunk fel egy ideig a dologgal.Júliustól újra belevàghattunk a babaprojektbe, azonban nem sikerült teherbeesnem.A menszeszem max 2 napig tartott előtte 1-2 nap barnàzàssal. Decemberben inzulinrezisztencia és pajzsmirigy alulműködés derült ki, meckformin 500 napi 2*1 és napi 2 ml jódaqua amit szednem kell. A nőgyógyászom azt mondta próbálkozhatunk és amint pozitív a teszt kezdnem el az utrogestant napi 2*1 -et. Ma reggel pozitív lett a teszt, amit el se hiszek ennyi sikertelen hónap után. Az endo dokit nem érem el. A nődokim csak 3.-àn lesz. A kérdésem az, hogy a gyógyszereket lehet együtt szedni?

2015. febr. 21. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
egyik gyógyszer betegtájékoztatójában sincs benne, hogy egymás hatóanyagát befolyásolnák. másrészt 2 teljesen különböző problémára írták fel(más dolog, hogy egyik következik a másikból). szerintem lehet együtt szedni, de hívj fel egy ügyeletes gyógyszertárat és ott is tudnak segíteni és biztosat fognak mondani. nem pedig itt találgatunk.
2015. febr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lehet együtt szedni én is így szedem.

Én még várakozók,mert szerdán volt az inszeminációm.De semmi baj nem lesz.


Gratulálok:)

2015. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, Kedves 2. Vàlaszoló szorítok nektek!
2015. febr. 21. 11:10
 4/4 anonim válasza:
Köszönöm szépen :)
2015. febr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!