Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok anti-müller hormon?

Niiiiki kérdése:

Lombikosok anti-müller hormon?

Figyelt kérdés

Egy éve járok lombikra.Még csak egyen vagyok túl mert először nem reagáltam jól a szurira, majd a cisztám miatt nem tudták leszívni és harmadjára jó lett.

A kérdésem az lenne, hogy tavaly januárban néztek amh hormont és akkor 4,2 volt és szeritem most is fognak mert most megyek második lombikra.Aki több lombikon van túl annak mennyit romlott az amh hormonja??


2015. febr. 23. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4 lombikon volt de csak egyszer nézték ezt a hormont azt hiszem a 3.-nál. se előtte se utána nem nézték.
2015. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manka68 ***** válasza:
Az AMH-t elég egyszer nézni, ez azt jelzi, mennyi érlelhető petesejt van még a petefészkekben. Csak nagyon lassan, a korral változik az értéke, (hacsak ki nem veszik valamelyik petefészket). 4,2-vel még bőven van időd. :-)
2015. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!:-)
2015. febr. 25. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!