Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Utrogestan hüvelkapszula+normá...

Utrogestan hüvelkapszula+normál élet, munkába járás? Hogyan oldottátok meg, hogy hasson és jöjjön ki?

Figyelt kérdés
12.órâzom rendszertelen beosztàssal,nappal-éjszaka.
2015. márc. 8. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt mondta hogy napi négyet kell, akár egyszerre is. Pont lefekves előtt az összes és nem folyik ki reggelig. Addig meg ugye már felszívódik aminek kell és nem az értékes hormonok távoznak.
2015. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem 2x2 kell feltennem.

Az esti az oké,de a reggel hogy oldjam meg?Kora hajnalban kelek,ha megyek dolgozni.

2015. márc. 8. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem szeded szájon át? Én utáltam hüvelyben, beszedtem szájon at. Egyeztesd á dokival, az én férjem orvos, így nekem mindig kéznél volt a tanács, és be is vált.
2015. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bizonyos arányban felszívódik az. Én is 2*2-őt szedtem eleinte annak ellenére hogy a dokim rámhagyta hogy oldom meg a négyet. De valamennyi biztos marad bent és ugy is van számolva hogy biztos elég legyen a szervezetnek.
2015. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!