Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Dévai intézetbe készülünk...

Dévai intézetbe készülünk konzultácóra. Sajnos úgy néz ki, hogy lombik eljárásra lesz szükségünk. Van akinek első próbálkozás sikeres volt?

Figyelt kérdés
Van aki endometriózis miatt került ebbe az intézetbe? Szívesen fogadok tanácsokat, és tapasztalatokat az intézettel és a lombikkal kapcsolatban is!

2015. márc. 23. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Mi a Kaáli intézetbe járunk Dr.Szmatona Gáborhoz. Elsőre sikerült! Ma vagyunk 5 hetes 6 naposak :)


14 petesejtet szívtak le, 12 megtermékenyült,1 embriót kaptunk vissza 5 sejtesen, és sikerült. ET+13 napon 201 volt a hcg és 190 a progeszteron.


Ha jó orvos kell, és hozzáértő szakemberek én Dr.Szmatona Gábort ajánlom neked!


Bármi is a probléma, ne görcsölj rá. Ha már bent van hidd el bent is marad, és úgy lesz! :)

2015. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Nagyon gratulálok a bébihez. Remélem hamarosan követlek. Kaáliról és Dévairól is jókat hallottam. Azért megyek a Dévaiba, mert kevesebbet kell várni, és sajnos nekem az endometriózis miatt minden eltelt hónappal csökkenek az esélyek a teherbeeséshez. Jó egészséget, és köszi a választ!
2015. márc. 25. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!