Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági vizsgálatra mit érdemes magammal vinni? Margit kórházban fogják elvégezni.

Figyelt kérdés
2015. márc. 31. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én egy kicsi törölközőt vittem, szappant, papucsot, betétet, vizet.

Másra nem is volt szükségem.:)

2015. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Azt esetleg meg tudnád mondani,hogy bent kell e aludni? Lehet e előtte enni,inni? Megyek orvoshoz tőle is kérdezni fogom de nem egy beszélgetős típus ami neki fontos elmondja de semmi többet.
2015. márc. 31. 20:08
 3/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok! :)

Nekem Győrben csinálták, altatásban. Nem kellett ottaludni.

Nem lehetett sem inni,sem enni. Én nagyon szomjas voltam, ezért jól jött a rágó, kicsit felfrissítette a számat.

2015. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Remélem az én orvosom nem altatásban szeretné csinálni a vizsgálatot. :) Inkább kibírom azt a pár perc fájdalmat! Olvasgattam,hogy hogyan csinálják.
2015. márc. 31. 20:43
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát én örülök, hogy altatásban volt.:)

Sokáig tartott, mert egyik sem volt átjárható, ezért 2x is megpróbàlta a dokim.

Ráadásul mivel zártak voltak, ezért baromira fájt még ébredés után is egy fél óráig.

2015. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szia.Én papucsot,hálóinget,köntöst,betétet vittem.Engem nem altattak,kibirható és kb 10perc az egész. pici vérzés előfordulhat utána. 3órát feküdtem utána jöhettem haza kisérővel. a vizsgálat után kb20perc múlva el múltak a görcsök,semmi bajom nem volt...viszont ha teheted másnap még pihenj otthon!én dolgoztam és este bevéreztem-görcsöltem,de másnapra elmúlt.Egyébként átjárható voltam.
2015. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a válaszodat.Megnyugodtam kicsit.Igazából nagy gond nálam sem lehet mert nem rég volt egy vetélésem.Csak a dokim szerint ez a protokoll (1,5 év után most jött elsőnek össze a baba)és meg kell csinálni. Nem értem minek de ő biztos jobban tudja. :)
2015. márc. 31. 21:37
 8/11 anonim ***** válasza:
melyik átjárhatóságid lesz?nekem röntgenes volt,tényleg ne félj tőle,olyan menzesz görcs szerű érzés és rövid ideig tart.Hidd el nem ártasz vele ha átmossák,lehet ennyi a gond és jövőhónapban sikerül is:)
2015. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Röntgenes lesz.A másik fajta kicsit drága ahol az orvosom rendel magánban! :)
2015. márc. 31. 21:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Azt nem írtam, hogy ugyan a beavatkozás alatt nem nyíltak meg, de utána valamikor igen. A következő hónapban terhes lettem.

:-) Volt ám csodálkozás! Nem lehetek elég hálás az orvosomnak, hogy többször is próbálkozott átnyomni a folyadékot!!!! :)

Tegnap volt hat hetes a kislányunk, és éppen ma egy éve volt a HSG.

2015. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!