Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első Closti-s hónap, már...

Első Closti-s hónap, már három napja késik a menstruációm, viszont a tesztem negatív. Mi lehet ez? Meddig lehet reménykedni?

Figyelt kérdés

Próbáltam ma telefonálni a meddőségi központba, ahova járok, hogy mi ilyenkor a teendő, de sajnos nem tudtam ma elérni őket, igaz, csak kétszer tudtam próbálkozni, mivel hogy dolgozom.

Ma reggel teszteltem, egyértelműen negatív. Viszont ennyit nekem sosem szokott késni, maximum olyan fordult elő, hogy 29 nap helyett 30 napos volt a ciklusom, de az is csak elvétve történt meg eddig. Lehetséges, hogy szimplán a gyógyszer miatt késik?


2015. ápr. 13. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizonyihtaoan volt peteeresed? Volt UH cikluskovetes, latszik a sargatest helye? Mert az is elofordulhat, hogy szep tuszod/tuszoid nottek, de nem repedtek meg, ettol is keshet sajnos.
2015. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tüszőim lettek, egészen normális méretűek, azt látta a doki az ultrahangon, de utána már nem nézték, csak annyit mondott, hogy ha megjönne, akkor három napon belül jelentkezzek.
2015. ápr. 13. 20:30
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont közben elkezdődött valami rózsaszínes folyás, szóval gondolom meg is fog jönni hamarosan :/
2015. ápr. 13. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnálom h nem sikerült! :( Én is most kezdtem a második closti-s hónapom,remélem nagyobb sikerrel mint az első.. :/ Sok sikert Neked is!:)
2015. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!