Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Ti mit éreztetek...

Lombikosok! Ti mit éreztetek transzfer után? Sikeres lett a program vagy nem?

Figyelt kérdés
Tegnap történt a 3. beültetésem de ugyan azt érzem mint az eddigi 2 sikertelen lombiknál.Enyhe görcsök de ezt már az ET napján is éreztem,más tünetem nincs is,se cici fájdalom semmi!

2015. ápr. 17. 20:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi különös érzésem. Sikerült amúgy.
2015. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A hasad sem görcsölt?Igaz szinte jelentéktelen de érzem és ez aggaszt a legjobban.
2015. ápr. 17. 20:25
 3/20 anonim ***** válasza:
Semmit sem éreztem, pedig figyelgettem, h történik-e változás. Sikerült.
2015. ápr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A hasam sem, mondom, tényleg semmi.
2015. ápr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)Ma vagyok ET.3.napon és most sem érzek semmit,a nagyon enyhe görcsök is múlani látszanak csak annyi hogy a bal petefészkem nyom,tisztára olyan érzés mint amikor peteérésem van!Amúgy a görcsök lehetnek a hormonoktól vagy későn ültették vissza az embriókat és eljezdett összeesni a méhnyálkahártya?Mert az első et. Után 7 a 2.után 10 nappal meg is jött a menses és ettől félek most is h nem jó az időzítés!
2015. ápr. 18. 11:03
 6/20 anonim ***** válasza:

Segíteni sajnos nem tudok, de mi is lombik előtt állunk, és így minden ezzel kapcsolatos dolog érdekel. remélem minden rendben lesz veled, biztos nagyon nehéz kivárni ezt a két hetet illetve ez az egész annyira izgalmas! Írnál/ írnátok róla, hogy milyen volt az elejétől kezdve? Talán neked is eltereli kicsit a figyelmedet a görcsökről a sztorizás kedves kérdező! Nem tudom hogyan bírom ki szeptemberig. Addig is a gyakorin fogok lógni a lombikos témán szerintem :) Nagyon remélem, hogy nektek most sikerülni fog!

Elnézést az egyáltalán nem hasznos válaszért... :)

2015. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Semmi gond,szívesen segítek amiben tudok:)Mit szeretnél tudni?vagy írjam le hogy kb. miből áll a program?:)
2015. ápr. 18. 18:14
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, igazából minden érdekel, hogy emberileg illetve mint pár hogyan viseltétek. Fizikailag mennyire volt megterhelő a hormon, a párodnak milyen volt, mennyire izgult. Mennyire volt nagy csalódás hogy nem sikerült, rokonok kérdéseit hogyan lehet kivédeni, legszívesebben senkinek nem mondanám el. Hová jártok, melyik dokihoz. Nagyon nehéz kivárni, hogy odajussatok a célhoz? Most voltunk újra spermavizsgálaton, és én azóta úgy érzem, hogy vánszorog az idő, pedig dolgozom meg van egy 7 éves kisfiam, de már ő is nagyon szeetne kistesót. Minden érdekel amit fontosnak tartassz meg az is ami nem annyira fontos!
2015. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hú de sok kérdés,megpróbálok mindenre válaszolni:)Először is köztünk sosem szült semmilyen problémát ez a dolog mert mindíg úgy tekintettünk rá h mi egymást választottuk és ez egy olyan akadály amivel együtt kell megharcolnunk.A kudarc viszont mind a két alkalommal eléggé megviselt minket de hála istennek csak pillanatnyilag mert gyorsan felálltunk és készültünk a következőre.sajnos a 2.sikertelen lombik után fény derült a férjemnél egy igen ritka genetikai rendellenességre ami nagy vonalakban annyit takar h jóval kevesebb az esélyünk mint amúgy és ezért nem is sikerült a 2 beültetés.Most sincs túl sok esély de van!!És amíg egy pici remény is van közös babára addig nem adjuk fel:)
2015. ápr. 18. 18:40
 10/20 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy írtál. Tudom sok a kérdés, így visszaolvasva nagyjából tükrözi mi minden kavarog bennem. Remélem ez leül hamarosan, mert így nem bírom ki a következő hónapokat. Ti hová jártok? Megkérdezhetem, hogy hogyan derült ki a genetikai probléma? Nálunk is a férjemmel van gond, kevés és nem túl mozgékony ezenkívül morfológiai probléma is van. Remélem mással már nem bonyolódik a helyzet.

Eddig mi is nagyon jól vesszük az akadályokat, azt hiszem jobb nem is belegondolni.

2015. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!