Tudnátok sikeres lombik történeteket mesélni? Most van az első lombikom?

Figyelt kérdés

sziasztok, most van az első lomikom, és nagyon örülök hogy ide eljutottam. Nagyon jól viselem, magam szurizom magam, tökre pozitiv vagyok, minden erőmmel azon vagyok hogy ne idegeskedjek és jól érezzem magam a bőrömben. Fent vagyok fórumokon, és ott annyi negativ ember van, és annyira lehúzó sajnos. Még úgyis nyomatják a pesszimista szöveget, hogy tudják hogy én most vagyok benne. Ennyire nincsenek tekintettel egyesek az emberre. Riogatnak a mellékhatásokról, az utóhatásokról, meg hogy nem elég jók a hormoneredményeim. Kit érdekel már most egy kis eltérés a prolaktinban, meg az inzulinban, tsh-ban, ha az orvos azt mondta, hogy nem lesz azzal gond? most kinek higgyek? az orvosnak, vagy a fórumosoknak, hogy az orvos meggondolatlanul engedett be lombikra egy 2,1-es tsh-val? szóval értitek, annyira tele van a fejem a rémtörténetekkel, mert fórumokon szinte csak ilyet olvasni (fórumon azok vannak általában akiknek már a többedik nem sikerült, igy megkeseredtek, és terjesztik a pesszimizmusukat) szóval most nagyon vágynék siker sztorikra, töltsetek fel légyszi. jövő héten lesz a leszivás, addig van még időm töltődni.


köszi szépen, várom a történeteket.


riogatók, és pesszimisták kiméljenek! csak sikersztorikra vágyom! most már jótanácsokra nem!



2015. ápr. 19. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem hallgass az ilyenekre, minden eset más. Én a helyedben nem is biztos, hogy olvasgatnék fórumokat, mert ahogy te is írtad, sokan a kudarcokat akarják ott feldolgozni, nem azok mennek oda, akiknek sikerült.

Hallgass az orvosodra, ő tudja, mit csinál, nem a fórumozók.


Nekem volt mindkettőben részem, fogalmam sincs, mitől függ a siker. De összejött, szuper terhességem volt, minden gond nélkül, nagyon gyors szülésem, és ma már 2 éves a fiam. Szóval hagyd a fórumot, és koncentrálj magadra. És a lényeg, hogy ne add fel, megéri :)

2015. ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült, de igaza volt annak, h 2,1-es TSH-val felelőtlenség beleerőltetni téged a lombikba. De hát nyilván a dokidra hallgass.


Én teljesen egészségesen kezdtem a lombikba, sem szervi, sem hormonális problémám nem volt. Legyűrtem a tűiszonyom. Az injekciók alatt semmi tünetem nem volt, viszont akármennyire is minimális hormont kaptam, túlstimuláltak. Hát az rossz volt.


De mire a hiperstimuláció tünetei megjelentek, már pozitív lett a tesztem, szóval bizakodtam is rettegtem is, h mi lesz.


Elsőre sikerült, igen, a miénk sikersztori, de mondom, teljesen egészségesen vágtam bele, semmi ki eltérés, stb. Két embrióból egy maradt meg, most 28 hetes terhes vagyok.


Oké, h pozitív akarsz lenni, de szerintem ez nem egészséges. Én nem voltam pozitív, realista voltam végig. Nekem ez kellett, h el tudjam fogadni, ha esetleg nem sikerül. A nagy pozitív hozzáállással meg csak jó nagyot lehet koppanni a végén, amikor nega a teszt, hogy de hát te annyira bíztál, meg hát Ilike is azt mondta a zöldségesnél, h pozitívan kell hozzáállni, mert akkor bevonzod a jót.


Itt most realizmus kell, ép ész, mert simán kiderülhet, h a sok injekció hatására mégis kevés leszívható sejted lesz, vagy azok nem termékenyülnek meg, ha megtermékenyülnek, nem osztódnak, vagy nem maradnak meg a méhben. sok ponton elbukhat a dolog. Ha nagyon beleéled magad és nem sikerül, lehet, még hónapok múlva is a padlón leszel, pedig ide ez kell, h gyorsan felállj, port letöröl és jöhet a köv. próbálkozás.

2015. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

JÓ DE most mit csináljak, ha az orvos igy látta jónak, és azt mondta azzal nem kell foglalkozni? akkor áruld már el miért csinálta??? neki mire jó hogy igy küld be a lombikba? miért nem kezelte ezeket az értékeket??? lehet elég lett volna két hét gyógyszer. kérdeztem, belementem volna abba hogy kezelje. de nem akarta. mit tudtam volna még tenni??? azt mondta, hogy nem számit. akkor miért csinál ilyet? mert nem érdekli? leszarja hogy nekem sikerül-e?


most már ezen nem akarom magam idegesiteni. semmire nem megyek vele. inkább bizom benne hogy tényleg igaza volt, és nem számit az az érték. csak az orvos mondta. ha meg ezt mondta, de nincs igaza, akkor ezt miért tenné????

2015. ápr. 20. 23:15
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Szia..Horribilis fsh-val kezdtünk bele a lombikba..15,8 volt ha jól emlékszem..Teljesen kétségbe estem.Sírtam toporzékoltam..Aztán a dokim azt mondta hogy ez a stressztől csak magasabb lesz, ezért vágjunk bele..Van olyan kaáli ahol el sem vállaltak volna..Nekem innentől kezdve ez a csoda doki nem mutatta meg az eredményeimet csak annyit mondott mindig hogy rendben haladnak e a dolgok..Így hiába is fórumoztam volna akkor sem lett volna viszonyítási alapom..Az első lombik sikerült, most 32 hetes terhes vagyok a kislányunkkal..Próbáld higgadtan végig csinálni, és bízni az orvosban..Ne fórumozz..Tudom hogy mennyire nehéz időszak ez Neked..Készülj fel minden lehetőségre hogy ne tudj összetörni, se a kidarctól, se egy rossz eredménytől..Nagyon sok sikert, és kitartást kívánok..Mikor majd a pocakban lesz az eredmény hidd el elfelejted az összes nehézséget amin átmentél, és hidd el egyszer a pocakban, aztán a karodban lesz, mert a küzdelmet jutalmazni fogja az élet..
2015. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves szavaidat. már lenyugodtam amúgy, visszabillent a lelkibékém. nem a fórumokkal van gond, hanem az ostoba emberekkel. nem hiszek a tankönyv szerű hormonértékekben. a hitben hiszek én is. ha hiszem hogy rendben vannak a dolgok, és valaki kezében vannak a dolgok, legyen az isten vagy bármi, bármi (akár egy orvos is) a nyugalom többet ér mint egy jó inzulinkép. fog a franc foglalkozni a 12-es inzulinnal, meg a többivel. hülyékre meg nem kell hallgatni. nagyon nagy erőre volt szükségem, hogy legyőzzem ezeket az akadályokat is és ilyen hülyék után is újra tudjak hinni. kinek ez a véleménye, kinek az. vannak akik a pontos hormoneredményektől várják a sikert. amikor meg úgyse sikerül, koppannak. hány olyan van, akinek minden rendben, semmit se találnak mégse jön össze? és hány olyan van, akinek szinte minden eredménye szar, és mégis összejön! szóval ez az egész tök fölösleges kör. jó nem a nagy eltérésekről beszélek, mert azt helyre kell tenni, de a kisebb eltérések nem számitanak. úgyhogy én inkább hiszek, és nyugodt vagyok hogy minden rendben van. ettől várom a sikert, nem a pontos hormoneredményektől.
2015. ápr. 22. 22:52
 6/13 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy oké, vannak tankönyvi értékek, de minden ember más, más a szervezete, más a normális.

Lehet, hogy az én tsh-m 2, ami az én szervezetemnek tökéletes, míg másnak ez pl rossz lenne.

Az első lombiknál is 1,8-2,0 között mozgott a tsh-m, azonnal sikerült a baba, és problémamentes várandósságom volt.

Most egy picit feljebb ment, 1,9-2,2 között mozog, de mivel minden más értékem normális, így újból belevágtunk a lombikba, engem nem érdekel, hogy sokan azt mondják 1,5 alatt jó...

Lehet, hogy most többen felelőtlennek tartanak, de szerintem az én szervezetemnek ez a normális, mint a 90-es pulzus is ;)

Hol tartasz a stimuban?

Nekem hétfőn lesz leszívás :)

I.

2015. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A dokik a pénzzel törödnek és leszarják a tsh-d....egyébként 1-2 között kell lennie kicsit lépted túl a határt
2015. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyébként meg jobb lenne ha nem olvasnál semmit...mert nehezen viseled
2015. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia.


Íme a mi sikersztorink :)


Budapesten jártunk a Kaáliba. Előtte pedig a Forgácsba.


A Forgácsba jártunk lombik kezelésre, mert nálam volt a probléma, kevés katona. MINDEN alkalommal 15000 konzultációs díj, de bíztunk mert kedvesek voltak. Eleve az inszeminációt kizárták. A feleségem elkezelték, majd közölték hogy legyen inkább inszem, majd kétszer adok mintát. Meg is tettem, 60000 Ft kifizettük majd vártunk. Teszt negatív.


Azonnal eljöttünk onnan és Dr.Szmatona Gáborhoz mentünk a Kaáliba. Nagyon pontosan precízen mindent megnézett,kivizsgált,majd elkezdtük a szurikat,


Mindent lelkiismeretesen csináltunk, végül 14 petesejtet szívtak le, 12 meg is termékenyült, és 1 embriót kaptunk vissza.


2 hét múlva, egészen pontosan 13 nap múlva mentünk vissza vérvételre. Mivel már volt kettő negatív tesztünk nem gondoltunk semmi jóra.


Az eredmény pedig ET+13 napon HCG 201 lett :) El sem hittük :)


Most töltjük a 11 hetet, minden rendben van egészségesek vagyunk :)


A titok, hogy ne stresszelj :)


Boldog babavárást!

2015. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nekem kedden volt leszivás, és ma kaptam vissza két hat napos embriót. többszáz sejtes blasztociszták voltak, nagyon reménykedek a sikerben.
2015. máj. 5. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!