Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nagyon szeretnék kisbabát....

Cukybabaa kérdése:

Nagyon szeretnék kisbabát. Többször próbálkoztunk a párommal már lassan egy éve ezen vagyunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj el a nőgyógyászodhoz, csináltass labort, és a párod is csináltasson spermavizsgálatot.
2015. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem az Arwen torna segített.
2015. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az baj lehet ha kifolyi?
2015. máj. 1. 22:22
 4/12 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásznál voltam.. Semmi arra utaló nincs, hogy nem lehet gyerekem.. De esetleg az probléma ha szex után kifolyik..?? Értitek..
2015. máj. 1. 22:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Na de ha voltál dokinál, miért itt kérdezgetsz? Ő jobban meg tudja mondani, hogy mi a teendő ilyenkor. A meddő párok kb. 20 %-ánál nem találnak rá okot. Az orvostudománynak ez az ágazata még mindig elég fejletlen.

Befecskendezést szoktak elsőre ajánlani, az egyszerűbb, olcsóbb és kevésbé kellemetlen. Ha az nem jön be, akkor lombikbébi, de érdemes már most feliratkozni az örökbefogadásra, mert akár 5-6 évet is kell várni egy babára. Ha összejön még mindig le lehet mondani.

És nem lehet baj, ha kifolyik, mert elvileg te is felszívod, már ha volt orgazmusod, és a spermák is tudnak úszni.

2015. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, és a párod is volt dokinál, vagy csak te? Nem lehet, hogy benne van a hiba?
2015. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.. Hasznosak amiket írtatok, és párom is el fog menni orvoshoz.
2015. máj. 1. 23:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak nogyogyasznal voltal?

Nem kuldott tovabb endokrinologushoz?

2015. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mit takar, hogy többször próbálkoztatok?


Nem lehet gond, hogy kifolyik.

2015. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekünk másfél év után sikerült. Elég egy stresszes időszak, de a szerencsén is múlik, hogy nem jön össze sokáig. Ha te rendben vagy, még érdemes a párodat is megvizsgáltatni. Ha nincs szervi oka, akkor én még nem mennék lombikra ennyi idő után, mert elég macerás, kellemetlen folyamat, közben pedig lehet, hogy nem is indokolt.


Sok sikert! :)

2015. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!