Bromociptin kinek használt?

Figyelt kérdés
Sikerült vele a baba? Mióta szedte? Mellékhatások?
2015. máj. 5. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Mire?

Nekem amúgy nem. Ciklust szerettünk volna rendezni vele (tejcsorgàs, rendszertelen ciklus, pecsètelő vèrzès, hol volt ovu hol nem).Hormonszintjeim papíron jók voltak. Fèl èvig szedtem, semmi eredmènnyel. Cickafark ès palâstfű teât kezdtem el ezutân, az beâllította. Most van az első próbâlkozós hónapunk :)

2015. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem :-) Magas prolaktin-szintre, hónap közepén kezdtem szedni, a következő hónapban már terhes is lettem , most másfél éves a kislányom :-)

A 12. hétig kellett szedni, mindig este vettem be, átaludtam a mellékhatásokat, egyszer vettem be reggel, akkor viszont egész nap nagyon rosszul voltam, émelyegtem, szédültem. Fokozatosan kell elkezdeni és fokozatosan abbahagyni, az adagot csökkentve, így nem viseli meg annyira a szervezetet.

2015. máj. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én a ciklus 3. napján kezdtem, D vitaminnal együtt. Magas volt a prolaktinom. Furcsa volt, hogy szeptember óta volt egy vetélésem s nem estem azóta teherbe. A 21.napi hormon eredmény azt mutatta, hogy magas a prolaktinom. Akkor reménykedünk, hogy használ nálam is! :) Én reggel szedem, napi 1et, nincs mellékhatás. Remélem ez nem azt jelenti, hogy nem használ. :)
2015. máj. 5. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!