Hat napos embriók esetén mikor kell érezni a beágyazódást, vagy bármit? Mikor lehet tesztelni?

Figyelt kérdés
hat napos embriket kaptam vissza, de nem érzek semmit a transzfer másnapján. azt mondták ma kell beágyazódnia. idegesitő érzés hogy nem érzem. másnak volt hat napos? mit érzett? és mikor?

2015. máj. 5. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell sietni. Nekünk 2 napos embriókkal Et+13 napon volt halvány pozitiv, pedig azon a napon voltunk vérvételen és már 201 volt a HCH. Elvileg ET+11 napon reggeliből már LEHET mutatja! Nekünk a tesztek normálisan ET+15 nap mutatták teljesen erősen.


Sok sikert! :)

2015. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem semmit, 1db 5napos embriót kaptam vissza és a beültetés utáni 7.napon már halvány pozitívat teszteltem. Tegnap voltam az orvosomnál és bizony baba van :-)

Ne idegeskedj ne keresd a tüneteket! Pihenj sokat!

Szorítok!

2015. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Általában semmit nem érez az ember. A beágyazódást van, aki megérzi, de általában semmi tünet nincs... Gondolj bele, van aki hetekig nem veszi észre, hogy terhes. Nincs ez másképpen a lombik esetében sem! Nekem már volt egy sikeres lombikom, semmit sem éreztem, amikor sikerült. Sok sikert kívánok! Tudom, hogy nem lehet, de ne foglalkozz magaddal, mármint a tüneteiddel! ;)
2015. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz én 5naposan kaptam vissza őket, de 6-8 hetesen volt csak kicsi tünetem, megtapadást nem éreztem, pedig mindkettő megtapadt
2015. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem azota petefeszek kicsavarodasom lett, ket napig tartott, majdnem.leszakadt es muteni kellett, ket napig voltam infuzion. Szerencsere visszament magatol. Most meg Et5napon vefeztem (11naposak az embriok most, mert nekem.hat napig voltak kint) nagxon megijedtem, de elmult a verzes. Lehet ilyen keson a beagyazodas, vagy az egyiket elvesztettem? Vagy veromleny lennne? Vagy ultrogestan mallekhatas??? Csak kedden megyek dokihoz. Szoval en azota tele lettem tunettel.
2015. máj. 9. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!