Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikos Lányoktól kérdezném:E...

Lombikos Lányoktól kérdezném:ET+3. napon normális, hogy semmit nem érzek?

Figyelt kérdés
Pihenek ezerrel és érdekelne,Ti hogyan viseltétek a várakozást egészen a vérvételig?Mi lett a végeredmény?Hányadkra sikerült?Minden sztorit szivesen olvasnék akár privátban is...

2015. máj. 25. 18:17
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

Szia,mi most vagyunk benne a harmadik programban.Az elsö kettö sajnos sikertelenül végzödött.Itt (Hollandiaban) azt mondjak,hogy nem kell fekudni.A napi rutinokat csinalni kell.De én azert az elején pihentem.Bar a másodiknál utaztunk autoval Magyarba.Lehet az sem tett jot.Ki tudja.A várakozas elég nehéz.Föleg ilyenkor.Foglald le valamivel magad :)Én az elsonel semmit sem éreztem beültetés után.A másodiknál fájt többször a hasam.De ez lehet mindenkinél más.Kivancsi leszek,hogy milyen érzések lesznek a harmadiknál :)

Neked ez az elsö lombikod?

Drukkolok,hogy sikerüljön.Majd ird meg.

2015. máj. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
drukkolok nektek,nekünk ez a negyedik
2015. máj. 26. 18:21
 3/40 anonim ***** válasza:
Köszönjük!!Remélem sikerul neked is!!Ird meg,hogy mi lett :))
2015. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

Nekem csak kb. 6 hetesen lett tünetem, addig semmi.

2. lombiknál kevesebbet pihentem, aznap sétáltam, 5 nap múlva mentem dolgozni, mindkettő megtapadt :)

2015. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Nehéz az a 2 hét, míg otthon vársz, és nem tudod mi az eredmény, sikerült-e. Nagyon nehéz... Nagyon bíztam benne, hogy sikerül, egy világ dőlt volna össze bennem, ha nem. És nem akartam, hogy ez akkor történjen, amikor megtudom a Hcg vérvétel eredményét, így én mindig teszteltem jóval a vérvétel előtt.

Én minden alkalommal kb. 3-4 napig feküdtem szigorúan (azért óránként 5 percre felkeltem a vérkeringés miatt), aztán fokozatosan egyre többet mocorogtam, már nem feküdtem annyit. Általában a beülti utáni 10-12. napon mentem vissza dolgozni.

Az eredményeink:

1. lombik: két 5 napos prüntyit kaptam vissza, egy kislány született :)

2. lombik: két 5 napos embrió, pozitív tesztek, de a beülti utáni 8. napon megjött :(

3. lombik: 2 db 3 napos bébibogyót kaptam vissza, és mindketten a pocimban vannak, bár még nem vagyunk túl a 12. héten.


Drukkolok, hogy neked is sikerüljön! Majd írd meg az eredményt :)

2015. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Ôszintén gratulálok!!Ezek aztán az eredmények.ilyen reakciokat olvasva mindenki csak pozitivan tud gondolkodni.Köszönöm neked.Jo babavárást
2015. máj. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

Köszi!

Ráadásul most a 3. lombiknál a 8. ciklusnapon derült ki, hogy polipom van, az sem volt biztos, hogy szurizhatom-e tovább magam, vagy le kell állni idő előtt. Szerencsére nem nőtt a polip, így megvolt a leszívás, erre meg apa eredménye: látóterenként 1-1 kiskatona... Azt hittem kifutok a világból! Aztán a polip miatt úgy volt, hogy elmarad a beültetés, de szerencsére a polip egyre kisebb lett, így visszakaptam bogyókákat. A beülti másnapján este görcsrohamos ájulásom volt (még sosem volt ilyen), na itt már kiakadtam rendesen, hogy mi jöhet még???

Ja, a leszívás napján úgy köhögtem, hogy be nem állt a szám, mert a kislányom rám ragasztott valami vírusos gégegyulladást, mire kilábaltam belőle már hozta is haza a bölcsiből a következő nyavaját. Konkrétan az egész lombik alatt, és azót is folyamatosan beteg vagyok, folyik az orrom.

Mindig tartottunk apával az ikrekről, de ilyen előzmények után kizártnak tartottam.

És kiderült, hogy az én két csodabogyókám mindent kibír, és velünk akarnak lenni :)

Sosem szabad feladni, hinni kell a kis embriókban, és kitartás az egész eljárás alatt. Most tanultam meg, hogy minden apró lépésnek örülni kell az egész lombik alatt, mert annyi hiba jöhet... Lépésről lépésre kell haladni, előre gondolkozni felesleges.

Majd írjátok meg a fejleményeket!


Tegnapi esti utolsó válaszoló vagyok :)

2015. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Szia kedves utolsó.Azta,ez aztán viharos kezdet.Nekem is volt polipot amit tavaly kivettek.Azt mondták rossz helyen volt.Megkérdezhetem,hogy hány mm-es volt a méhfalad?Azert kérdezem mert nekem is a 3.lesz és eddig még egy sem tapadt meg.(sajnos nem volt pozitív tesztem)Most kb 6 mm.Azt mondják,hogy az nem rossz bár én nem tudom milyen a jo.

Nálunk is 2 ültetnek vissza.Szeretném ha a két Babóca minket választana szüleiül :))

2015. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Hát nem volt egyszerű, de a cél érdekében mindent :)


Nekem eddig minden alkalommal leszívás előtt 2-3 nappal nézték a méhnyálkahártyát, és eddig mindig 10-12 mm között volt. Közvetlenül beülti előtt nem tudom, akkor nem mérték le. Pontosan nem tudom mennyi a minimum, de nekem mindig azt mondta a doki, hogy ez nagyon szép eredmény.


Drukkolok neked és a babócáidnak, hogy befészkeljék magukat legalább 8 hónapra :)

2015. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen vitaminokat szedsz, de érdemes a C, D és E vitamint szedni, ezek mind segíthetnek. Ha jól emlékszem az E vitamin direkt a nyálkahártya miatt jó, vasragítja, és segíti a beágyazódást.

Hirtelen ez jutott még eszembe :)

2015. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!