Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Barátcserje kapszula lúgosítás...

Barátcserje kapszula lúgosítás után vagy közbe is lehet?

Figyelt kérdés

Több éve próbálkozunk a babával, most vettem barátcserje kapszulát, lúgosító teát, B-vitamin komplexet illetve palástfű-málnalevél cickafarkfű, angyalgyökér teákat.


Először lúgosítsak és csak az 1 hónap lúgosítás után kezdjem el a barátcserjét illetve a B-vitamin komplexet szedni, és a mensihez igazodva a palástfű-cickafark kombót?


A többi teát igyam?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2015. máj. 28. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnál voltatok? Kezdetnek nem ártana egy hormonsor neked, illetve egy spermavizsgálat a férjednek, hogy lássátok, hogy az alap paramétereitekkel minden rendben van-e. Mert pl. ha rendben vannak a hormonjaid, akkor nagyon meg tudod zavarni a barátcserjével meg a palástfű-cickafarkkal...
2015. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd azzal, hogy kizárod a savasító ételeket, italokat az étrendedből.

Az nem jó megoldás, hogy most megiszol pár üveg lúgosító italt és minden jó lesz., azt fenn is kell tartani.

Az előttem szólónak igaza van: labor leletek, nőgyógyász, endokrinológus stb stb. Ha több éve nem jön a baba ott valószínűleg nem lesz elég egy lúgosítás és pár tea :(

Hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem ittam soha lúgosító teát, de miért ne lehetne együtt a többivel?

2015. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok.

Voltam orvosnál, de jelenleg ritkán tartózkodok itthon, így elég nehéz összehozni egy normális orvosi kivizsgálást. :(

Megpróbálom ezt a teás módszert és ha úgyse sikerül a bébi, akkor megpróbálok hosszabb időre hazajönni, hogy elvégezzük az összes vizsgálatot.

2015. máj. 29. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!