Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha a menstruácio esedékessége...

Piroska és a farkas kérdése:

Ha a menstruácio esedékessége előtt 2-3 nappal leesik a hő, akkor már nem ehet reménykedni, ugye?

Figyelt kérdés
Az alaphőm 35,5 körül van. Peteérést követően kb átlagosan 36,5 volt a hőm. ma vagyok a peteérés utáni 12. napon, és ma reggel a hőm 34,8 volt.... a lázmérő elvileg jo.
2015. jún. 18. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Higanyos hőmérőd nincs? Ez a hő számomra nagyon alacsony, gondolom nem azzal méred. Nekem is lent volt a hőm, mégis van baba. 10 hkm
2015. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem higanyos, és honaljban mértem, de számomra is gyanúsan alacsony, még tőlem is túlzás.... Gratulálok a babához!
2015. jún. 18. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi. Szerezz be egy higanyost. Én vaterán vettem. Szájban mérem mindig. A hónaalj nem ad megbízható értéke. Sok sikert.
2015. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!