Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen vizsgálat következik?

Milyen vizsgálat következik?

Figyelt kérdés
1.5ève pròbàlkozynk,de nem jön a baba.volt a pàrom urològusnàl,azt mondta hogy az alsò hatàr de minden okè.(bàr nekem furi hogy irva van h 30%gyors,30%lassù.na de a maradèk 40%? )èn most voltam hormonvizsgàlaton.èrtelem szerűen ha ott van eltèrès akkor azzal kezelnek de ha ott minden rendben akkor milyen vizsgàlat következik?
2015. jún. 22. 10:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
petevezeték átjárhatósági
2015. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nálunk a hormon és a sperma vizsgálat után az átjárhatósági jött.Most csinálták meg 1-én 2,5 év után.Nálam gondok vannak,ha januárig nem jön össze természetes úton a baba aminek kicsi az esélye,hogy összejöjjön akkor PCT néznek.

De ez is lehet kórház és orvos válogatja. Nekem dokim azt mondta,hogy ez a protokoll így jönnek sorban a vizsgálatok....

2015. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Gondolom nem kellemes vizsgàlat,elèggè fèlek tőle...
2015. jún. 22. 10:43
 4/15 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok!

Nekem a fájdalom küszöböm egyenlő a nullával.Nem mondom,hogy kellemes dolog de túlélhető.Nekem pl.baromira fájt,de más lehet meg sem érezte volna.Amikor kijöttem az volt az első mondatom,hogy soha többet semmiért nem fogok rinyálni a fogászaton inkább 3 fogamat húzzák mint még egyszer átjárhatóságira kelljen mennem.

De még egyszer mondom én nem bírom elviselni a legkisebb fájdalmat sem. :(

2015. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok, szintén alacsony fájdalom küszöbbel. Az egyik vezetőm átjárható, a másik valószínűleg nem. Maga a katéter felhelyezése fájdalmas volt nagyon, de csak egy-egy pillanatig fájt. Mint egy hirtelen erős menstruációs görcs. Maga a vizsgálat egyáltalán nem.


Én nagyon féltem ettől a vizsgálattól, de nekem a várthoz képest kifejezetten pozitív élményem volt.

2015. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

1-es nekem a jobb petefészkem átjárható a bal nem a jobb kanyargós nagyon. A röntgen orvos rám hozta a frászt,hogy csak a fél petefészkem és fél méhem van meg. Doki látta a balba mindig a tüszőket :D pénteken derült ki nálam,hogy mindenem a helyén van, csak a méhem hátra hajlik amiben van még egy meghajlás, a jobb petefészkem a méhem mögé hajlik be, a bal viszont feljebb van mint kéne lennie.

Neked hol csinálták az átjárhatóságit?

2015. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.hàt remèlem,hogy nem lesz vèszes.az időpont kèrèsètől szàmitva mikorra kaptatok időpontot az elvègzèsre?be kellett feküdni vagy aznap haza lehet menni?
2015. jún. 22. 10:57
 8/15 anonim ***** válasza:

Nálam huzavona volt,mert mire kaptam időpontot mindig bedöglött a gép.

A végén bevállaltam,hogy miután megjavították én leszek a tesztalany így 3 nap alatt bekerültem.

Amúgy mensi első napjától számított 11-12.napig csinálják meg a vizsgálatot.

Kivétel nálam mert nekem ovu után csinálták meg, bevállaltam,hogy kihagyok egy hónap próbálkozást.

Nekem délben csinálták meg és negyed 3-kor már futottam ki a kórházból. :) Csak pár órát kell bent tölteni.

Lehet csináltatni magánba is az ultrahangosat de ahova én járok magán klinikára ott 60.000 ft lett volna. Na inkább a fájdalom mint 10 percért ennyit fizessek.

Hova jársz vizsgálatokra?

2015. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jah 2-es voltam :)
2015. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mi mèg nagyon az elejèn vagyunk,csak egy vidèki kòrhàz nőgyògyàszatàn ès urològusànàl voltunk,itt nem csinàlnak inszemet sem lombikot.egyre jobban elvagyok keseredve ahogy teliknaz idő és szerintem keresnünk kell egy olyan kòrhàzat ahol vègeznek ilyeneket
2015. jún. 22. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!