Inofolicról tapasztalat? Mikor kell szedni? Étkezéshez kötött?

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnének a válaszok.A következő ciklustól kezdeném de addig tájékozódnék
2015. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Remélem ír majd valaki. :)
2015. júl. 5. 19:36
 3/14 Diana901 ***** válasza:
Sziasztok! Én lombikos vagyok. Iszom már 2hete. Állitolag a PCOS jot tesz,hát majd kiderül :-) nekem doki ajánlotta. Lényegében Folsav + valami(nincs elöttem a dobozb,bocs!)ami segiti a folsav jobb felszivodását. A dobozzán az áll h étrend kiegészitö. A változatos étrend és a mozgás kell mellé,nem elég csak ugy iszogatni.(Báris ezt irja) No én nemvérzek még semmit,de remélem segit a babásodásban :-)
2015. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ!


Te mikor szeded? Reggel-este? Étkezés előtt vagy után? Mennyivel előtte vagy utána, ha étkezéshez kötött?

2015. júl. 5. 20:42
 5/14 Diana901 ***** válasza:
Napi 1tasakkal iszom. Átlagban ebéd után,de konkrétan nem mondtál h "szigoruan étkezés után idd". Azt hiszem h a ciklusom 8.napján voltam,amikor megemlitette a doki. Még aznap vettem egy dobozzal,és azota is iszom
2015. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
aki nem pcos annak nem ajánlott?nem tudjátok?
2015. júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Aki látja ezt a kérdést segített írjatok.
2015. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hol vásároltad?Ára?Mennyi db van benne
2015. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 szollosi1 válasza:
Sziasztok! Én 25 éves vagyok, 7 hónapja próbálkozunk eredménytelenül, most derült ki, hogy PCOS-em van. Az én orvosom is az Inofolic-ot javasolta, nekem a következő menstruáció első napján kell majd elkezdenem, és napi kettőt kell majd innom. Azt mondta az orvos, ez szokott segíteni, illetve mellé az étkezésemre is oda kell figyelnem, semmi szénhidrát (cukor, liszt) de még a gyümölcsöket is le kell csökkentenem. Mellé testmozgás. Bár nekem semmi tünetem nem volt, nem is gondoltam hogy van ilyesmim, csak gondolta csinál egy ultrahangot, és akkor látta. Viszont egy barátnőm szedte az Inofolic-ot, neki egy vetélés után javasolta az orvosa, három hónap múlva teherbe esett, most minden rendben van velük.
2015. júl. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Diana901 ***** válasza:
13,000Ft körül van és 60db van benne
2015. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!