Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi időbe telik mire hat...

Mennyi időbe telik mire hat az inzulin rezisztencia kezelése?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után várható javulás?
2015. aug. 11. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
6 hónap 1 év kb
2015. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 13 hónap diéta (ebből 9 hónap gyógyszer mellett) után sikerült a baba. Előtte 6,5 évig nem sikerült semmi (spontán, inszem, lombik).
2015. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen valtozo. Van akinel 1 honap eleg, masoknal 3-6 honap, de 12 is normalisnak mondhato. Csak attol fugg, mennyire komolyan tartod a kezelest, a dietat, es a sportot!! Nekunk pl a 6. Honapban sikerult a baba eloszor, de ugye nalam akkor derult ki az IR, szoval akkor en a gyogyszert is szedtem. Szules utan mar nem gyogyszereztem, csak a sport es a dieta, most a 2. Honapban terhes maradtam, ahogy eldontottuk, johet. De ha a kezeles elejen vagy, tovabb tarthat sajnos, mire sikerul helyesen beallitani a gyogyszert, es a dietat. Na meg az se mindegy, van e mellette mas problema, pl pajzsmirigyelegtelenseg, vagy mas hormonproblema, nekem pl egyik se volt, es az Ir is kozepesen durva volt csak.
2015. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenkinek más hisz mindenkinek mások az eredményei ahonnan elindul.
2015. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!