Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet olyan, hogy a gyógyszer...

Lehet olyan, hogy a gyógyszer hatása miatt nem mutatja ki a terhességi teszt az eredményt?

Figyelt kérdés
Régóta szedek gyógyszert, de most teljesen olyan érzésem van mintha terhes lennék, hányingerem, szédüléseim vannak, duzzadnak a melleim, és fájnak. A vérzésem volt olyan mint szokott lenni. Csináltam vasárnap tesztett és negatìv lett. Orvoshoz csak péntekre kaptam időpontott, de addig szeretnék kicsit előrébb lenni, köszönöm a válaszokat.

2015. aug. 11. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszer?

Fogamzásgátló?

Nem befolyásolja. A teszt a HCG hormont mutatja ki.

2015. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Megjött a vérzésed, negatív a teszt.


Nem valószínű, hogy terhes vagy.

2015. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bizonyos gyógyszerek valóban változtathatnak a teszt eredményén, ezt kérdezd meg a dokidtól, hogy a te gyógyszerednek van-e ilyen hatása, pénteken ő sem fogja tudni kimutatni a terhességet, ha van, mert annyira korai, de nagy valószínűséggel nem vagy terhes.
2015. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én inkább olyat hallottam, hogy bizonyos gyógyszerek miatt pozitív lesz a teszt de fordítva nem. Azt írod ugyanolyan volt a menzid mint szokott, a teszt is negatív. A hányinger és szédülés más miatt lesz, nem terhesség.
2015. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dalia nevű fogamzásgátlót szedek. Rendben értem, akkor kezdek picit megnyugodni, hogy nem terhesség miatt van. De azért mindenképpbelmegyek orvoshoz.
2015. aug. 11. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy terhes, de azt a gyógyszert lecserélném.
2015. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért cserélnéd le ezt a gyógyszert??
2015. aug. 11. 18:34
 8/8 anonim válasza:
Én hiperstimulált lettem és a 13-14. napon pozitív volt a teszt. Vérvételből 1470 volt, de nem volt terhesség (hogy is lett volna...). Rengeteget kerestem a neten, de még élő ember leírását nem találtam, h valakinek pozitívat mutatott volna, de közben nem volt terhes. Ha valaki talál ilyet kérem küldje el privátban.
2015. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!