Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 17én Ovuláltam a tesztem is...

17én Ovuláltam a tesztem is teljesen pozitiv volt, férjemmel együttis voltam de ma 20. -án meg el kezdtem barnázni mit ha meg akarna jönni. Sikeres lehet ettöl meg a megterményülés? Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

#Ovulácio?!
2015. aug. 20. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Most augusztus 17-én ovuláltál?

Ha igen akkor kizárt hogy most mutassa ki a teszt.Én is ugyanebbe a cipőben járok és a tesztelés még korai még.Mikor kell megjönnie?

Megtermékenyítéstől számított 5-10.napon ágyazódik a méhfalba és utána kezdi el a szervezet termelni a terhességért felelős hormont a HCG-t,amit a teszt kimutat.17-től még csak 4 nap telt el. Most fog még csak beágyazódni amitől lehet a barnázásod.

2015. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
29-re vem várom a menzeszt. , hányingerem van meg mel feszülésem de a teszt még negativ.
2015. aug. 26. 08:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, tényleg érdekelne mi lesz a vége. Én 16-án ovuláltam, és 31-re nem várom. De várj csak, ha a luteális fázis 14 nap és 17-én ovuláltál akkor nem szept. 1-re nem várod?
2015. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia 14-15 re írta az ovu. kalkulátor az Ovumat de csináltam teszett és 17 volt olyan erös pozitiv hogy a 2dik csík erösebb volt mint az elsö.

Mult honapban 9 napot késet a menzeszem de nem volt baba. ugy ,hogy a 29re eset a nem várt elsö napja. ma 27.ke van csináltam tesztett de negativ. a hetett végig tesztelem hátha lesz valami.

2015. aug. 27. 08:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos volt egy korai vetélésem :(
2015. aug. 31. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!