Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha lehet hogy terhes vagyok...

Ha lehet hogy terhes vagyok de még a beágyazódás nem történt meg 3. nap, így még nem vagyok terhes ez alatt az idő alatt el lehet menni nőgyógyászhoz? Vagy már így is ( veszélyes )

Figyelt kérdés
2. kérdés: ha még a beágyazódás kb:10 nap és ez alatt az idő alatt mindennap meleg vízben fürdök akkor nem biztos hogy terhes leszek?
2015. aug. 24. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Mi veszélyes és miért? Terhes akarsz maradni vagy nem? Vagy csak én nem értem?
2015. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem értem az első kérdést..


De akkor is terhes leszel.. Bár én ilyen melegben nem fürdők meleg vízben

Maximum langyos vízben.

2015. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A veszelyest arra ertem hogy ha ez ido alatt elmegyek nogyogyaszhoz
2015. aug. 24. 22:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne veszélyes?Arra gondolsz hogy ha megvizsgál,nem történik meg a beágyazódás?Semmi köze....gondolj csak arra hogy babát tervezőknek nem lehetne szexelni,pedig az egy kicsit "durvább" mint egy vizsgálat.

Forró víztől nem biztos hogy elvetélsz ha terhes vagy!Nem érdemes ezzel próbálkozn!

2015. aug. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm erre gondoltam igen, mert amikor tudja valaki hogy terhes akkor is szoktak várni legalább 2 hónapot mire elmennek nőgyógyászhoz nehogy elmenjen a babájuk.
2015. aug. 25. 06:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem azért szoktak várni 2 hónapot...
2015. aug. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Manka68 ***** válasza:
100%
Azért szokták megvárni a betöltött 6 hetet, mert akkorra válik ultrahangon láthatóvá az embrió, szívműködéssel. Aki korábban megy, az terhességi kortól függően megvastagodott méhnyálkahártyát, kicsit később petezsákot, majd a petezsákban szikhólyagot láthat. Gyakorlatilag nincs olyan fizikai behatás, ami egy egészséges leendő kismama egészséges embriójának árthatna. A dokim szerint maximum egy lórúgás. Ha nem így lenne, nem lenne annyi abortusz.
2015. aug. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2015. aug. 25. 09:24
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Ha terhes vagy, ha nem,.nem veszélyes nőgyógyàszhoz menni.



Én mindgig meleg vìzben fürdök, mert kb. 38. Celsius alatt fàzom. Màrmint vìzben. Sokszor a bőröm is piros màr, annyira forrót engedek. A pozitìv tesztig forróvìz ugyanúgy ment, utàna màr csak a kb. 38-40 fokos. Fàzok, na. A pocakomban rendesen fejlődik a kis bérlő.

2015. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!