Ilyen a hőgörbém eddig?

Figyelt kérdés

Valahogy olyan érzésem van, hogy semmi nem történik :( 25-30 naposak a ciklusaim.....

lehet valami következtetést levonni az eddigiekből? vagy kevés hozzá az adat?

[link]


[link]



2015. szept. 3. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nincs pé-d
2015. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. akkor a nyák rendesen "becsapott" eddig :(
2015. szept. 3. 10:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből még semmi se látszik. 15. napon ne jelentsük már ki, hogy nincs ovuja, pláne akkor, ha 30 napos ciklus is előfordul. Majd ha egész ciklusban nem megy fel, akkor rá lehet mondani. Simán lehet, hogy tegnap/ma volt és még nem látszik a görbén, vagy majd csak lesz.
2015. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm második! egy kis remény adtál :) mivel azért kezdtem mérni a hőt, mert másfél éve nem jön a baba.... fel vagyok rá készülve, hogy gond lehet. (van már egy 8 évesem)
2015. szept. 3. 15:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is mindig ezt csinàltam: na most tuti nem lesz ovu, mert nem emkedett, vagy esett a hő. Aztàn hó végére ha esetek 90%-àban mégiscsak volt.


Hasznàlhatsz tesztet is, ez a görbével együtt pontosabb eredményt ad.

2015. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Idáig csak külön teszteltem, akkor nem mértem hőt, de sok helyen olvastam, hogy a hőmérőzés megbízhatóbb, így e mellett döntöttem. De most elgondolkozom rajta...lehet érdemes volna a megerősítés miatt:)
2015. szept. 3. 15:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég a hőmérőzés, az sokkal biztosabb, mint a teszt.
2015. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Marad a hőmérőzés.

így alakult tovább:


[link]


[link]

2015. szept. 8. 08:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. A jelek szerint megvolt az ovu, szép magasra emelkedett a hőd, a leesés is megvolt. Mostmàr csak az a kérdés, milyen hosszú lesz a ciklusod. A 12 napos luteàlis jó, ha megvan. Kb. 28 napoc ciklussal jó vagy.
2015. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZT! :)
2015. szept. 9. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!