Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mivel egy éve nem jön a 3....

Mivel egy éve nem jön a 3. baba, ezért elmentem vérvételre. Éhgyomi vércukor 6, ami a klinikai határérték felős határa. Minden egyéb értékem rendben. Doki: ez még ok, diétázzon. Inzulin rezisztencia lehet?

Figyelt kérdés

Igazából érdemben nem foglalkozik velem, sztk- ba járok hozzá.Mit gondoltok? Eléggé el vagyok keseredve. Tudtok ajánlani jó nőgyógyászt Budapesten, aki tényleg emberszámba vesz?

Illetve mik az inzulin rezisztencia tünetei, ki mit tapasztalt magán? Kezelése?



2015. szept. 21. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már kismama, de egyéb okok miatt kivizsgáltak nem rég (neurológiai panasz), 7 lett a vércukrom, nem kell vele semmit tenni.
2015. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

MensMentis. Mást nem javaslok, ők a legjobbak.

EGyetlen cukorértékből senki a világon meg nem mondja, hogy minden rendben van-e. De az biztos, hogy egy éhgyomri 7-es érték, amit az előző írt, minden, csak nem normális. Igenis ki kéne vizsgálni és szembenézni az igazsággal!

2015. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, nekem nem éhgyomri volt.
2015. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még ha a 3.babara 'kéne' várni. Isten ments ennyi gyerek. Csak az a baj, hogy nálunk meg az elso se akar jönni.
2019. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!