Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ilyen eredményre mit szóltok?...

Ilyen eredményre mit szóltok? Ciklus 13 nap, endometrium :9,5 mm tüsző legnagyobb 14mm. Pénteken lesz az inszem, csütörtökön kell beadni a repesztőt. Ez lesz a harmadik inszem.

Figyelt kérdés

2015. szept. 22. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A nyálkahártya kiváló, nekem 7,5 mm volt, épphogy megcsinálták az inszemet.

A 14 mm egy kicsit kevés, max. 17-18 lesz péntekre.

Ezek szerint a 16. ciklusnapon csinálják?

Nekem az inszem előtt 36 órával kellett beadni a tüszőrepesztőt.

(sikerült, 6 hónapos a kisfiam).

2015. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam , ciklus 11 dik nap valóban de stimulálás 9 dík nap. Mivel a vérzés második napjától szurom a Puregont.

Tehát ha a stimulálást nézzük, akkor az inszem a 12 dik napon lesz. Ha a vérzés szerinti ciklust akkor a 14 nap.

Csak Nekem soha nem a 14 dik nap volt vagyis van ovulációm, mindig késői peteérésem van vagy volt. De! Vszínű nem

Nőtt sosem magától a tüsző ilyen szépen meg.... Sőt sztem volt hogy meg sem repedt. Nyilván a stimulálásteljesen más, nem szabad a normál ciklusból hasonlítani.

A repesztot en is úgy adom hogy még nem telik le pont a 36 óra az inszemig,hanem 28 óra kb. De a doki azt mondta nem baj mert inkább ott várakozzanak a katonák.

2015. szept. 22. 21:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja es napi 2mm nő a tüdző elvileg péntekre 20 mm lesz! A doki mondta
2015. szept. 22. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó eredmény. Nálam mind a kétszer a végén nőtt nagyon a tüsző, egyik nap 19 mm-es volt, másnap már 23 mm. Drukkolok!
2015. szept. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen!
2015. szept. 23. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!