Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 5 napja késik van egy menzesz...

5 napja késik van egy menzesz előtti 2 nappal negatív teszt, meg egy 3 nappal a megnem jött menzesz utáni negatív is. Egy hónapja pont a mai napon diagnosztikus hysteroscopiát csináltak. Lehetek terhes, vagy ez a műtét miatt van?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnéHcg baba lenne belőle..

Kettőt már elveszítettem.. :(

De holnap "kéne" megjönnie ha a műtéttől számítjuk a ciklust. Szerintetek lehet hogy azért mutat negatívat mert még nem érzékeli a Hcg-t? Vagy a műtét miatt van? És ha holnap se jön meg teszteljek?



2015. okt. 6. 01:21
 1/9 anonim ***** válasza:
A műtét nem nullázza a ciklust, nem kell onnan számolni. De azért persze bekavarhat, csak megbolygatták a rendszert. Nekem laparoszkópos hasüregvizsgálat, hysteroszkóp, és átjárhatósági volt egyben. Szintén nem akart megjönni, a hőgörbéből látszott, hogy nem vol peteérés, ezért nem vártunk a végtelenségig, Duphastonnal meghoztuk a vérzést és abban a ciklusban terhes is lettem. A műtét hónapjában mi amúgy nem próbálkoztunk.
2015. okt. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Engem ebben az évben már 3x is műtöttek. Mindegyik bekavart a ciklusomba.
2015. okt. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Értem... Ma se jött meg. Akkor már nem is érdemes hinni benne, hogy van bent valaki? Ne is teszteljek
2015. okt. 6. 08:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát lányok mégis csak baba... Pozitív lett :)
2015. okt. 6. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyszerű, gratulálok!!!!!!!! :) Vigyázz magatokra!
2015. okt. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok!!!! A legjobbakat nektek!
2015. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek! ! :)

El sem hiszem... viszont fájdogál a méhem kB mint mikor megvan. Ez normális?

2015. okt. 7. 00:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, kezdjél el magnéziumot szedni.
2015. okt. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, és köszönöm szépen!!
2015. okt. 7. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!