Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok, mi egy embriót...

Lombikosok, mi egy embriót kérünk vissza, szeritetek sokkal kisebb esély van így?

Figyelt kérdés
Első lombikos pár, akik nem szeretnének ikreket. (Apaprobléma, anya egészséges)
2015. okt. 15. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm 1-el próbálkozott, nem jött össze. Utána elkezdtek 2-vel, és harmadjára sikerült, de akkor megmaradt mindkettő. Viszont ismerek olyat is, ahol már idősebb a gyerkőc, első 2-es beültetésből 1 maradt meg.
2015. okt. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt több lombikom. Az lett a sikeres,amikor egyet tett vissza a doki.
2015. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 1 embrióval fele akkora az esély hogy sikerül, így hogy a katonákkal van a gond. Mi eddig mindig kettőt kértünk vissza, de nem tapadtak meg sajnos, nálunk is apaprobléma van. Hiába tűnik tökéletesen szépnek és erősnek egy embrió, lehet hogy később rosszul fejlődik, hibás (80%-uk általában az) ha többet ültet be az ember előbb-utóbb megtapadnak az egészségesek. Ha csak 1 babát szeretnétek,akkor lehet hogy többször kell próbálkoznotok, de persze előfordulhat az is hogy elsőre sikerül.Szerencse kérdése.Drukkolok
2015. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szintén lombikos vagyok, én kettőt szerettem volna visszakapni, de mivel túl stimuláltak így csak 1-et kaptam vissza. Most már 29hetes vagyok :-)

Így visszagondolva már kicsit sem bánom. Ha minden rendben van akkor az az 1 is megtapad.

Sok sikert :-)

2015. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már vannak ikreim,most próbálkozunk megint lombikkal,hogy összejöjjön a harmadik.Másodjára már semmiképpen nem szeretnék ikreket,4 gyerek már nagyon sok,és már 35 éves vagyok.Én úgy gondolom,hogy egy baba is megtapadhat,ugyanakkora eséllyel,mint 2.Sok sikert!
2015. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kèt lombikom volt.Először hármat kaptam vissza, de nem tapadt meg egy sem.Másodszor 2-t ès van egy gyönyörű lányom. :) Nekünk mindig azt mondták hogy minnèl többet tesznek be annál nagyobb az esèly, hogy legalább egy megtapad.
2015. okt. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Mi is attól féltünk, hogy ha egy embriót kapunk vissza nem fog sikerülni.

A tesztek negatívak voltak,végül elmentünk vérvételre a Kaáliba és ET+13 napon 201 volt a HCG. Napról napra erősődtek a terhestesztek, lőttünk is jó párat.


MA már egy 3 kilós 36 hetes manó van a pociban, elsőre sikerült nekünk. 2 naposan 5 sejtesen kaptuk vissza a manót. Nálunk is a katonákkal voltak a problémák.


Egy babával is sikerülhet :) Sok sikert!

2015. okt. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is egyet kertunk. Nem akartunk ikreket. 5 naposan kaptuk vissza. Első lombik. Igaz nálam elzarodas a probléma. Mas nincs. Mar 21 hónapos nagylány :D es ugy néz ki jon a tesó. Fagyibaba. Szintén egyet kértünk. Ez második beültetésre... Meg nem merem leirni h sikerült de a teszt pozitív. ;)
2015. nov. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!