HJKlaudia kérdése:

LOMBIK 11. nap?! Lombik beültetésem volt 10.10-én, ma volt az első vérvételem (jövőhéten hétfőn lesz a 2. ) Mire beértem dolgozni, kis barnás csíkom volt tisztaságin, mivel Utrogestant használok elkerülhetetlen, most délelőtt óta folyamatosan feszül,

Figyelt kérdés
Szurkál a hasam. Hívtam a dokit, most mi van?! De csak annyit válaszolt, majd a hétfői napon lesz biztos eredmény Esetleg járt már így valaki, van tapasztalat?
2015. okt. 21. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Lombikos vagyok én is. Sajnos nem tudok én sem érdemben válaszolni neked,mert bármit jelenthet a pecsételés. Akár beágyazódás lehet folyamatban,akár a vérzés előjele ,vagy akár lehet a sikeres beültetés mellett egy kis pecsételés. Tudom milyen nehéz ilyenkor várni,és milyen borzasztó amikor olyan váratlan dolgok történnek mint ez. Hány napos embriót ültettek vissza? Az intézetben ahová jársz mindig kétszer van vérvétel? Ahova én járok egyszer van,és akkor meg is mondják az eredményt.Tesztet nem csináltál? Nagyon szorítok,hogy a siker jele legyen!!!!
2015. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia :) Köszi a válaszod. Sajnos valószínű nem jött most össze :( vagy legalább s úgy érzem. Én az Semmelweis Egyetem I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikára járok, ott van az én remek orvosom, de tényleg. Náluk a protokoll így néz ki. 1 vérvétel beültetés után 11 nap-2. 13 nap. csak nekem az ünnep miatt 16. napra lesz újabb vérvétel. 4 napos babókat ültettek vissza 2 db-ot. Te hova jársz? Neked hány lombikod volt már? Nekünk ez volt az első és azt hittem az utolsó is:(
2015. okt. 22. 08:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Debrecenbe járok a Kaáliba. Ott csak 1 vérvétel van,de tudok olyat ahol tesztelniük kell és ha negatív az x-ik napon is ,abba kell csak hagyják a gyógyszereket. Úgy látom itt is ahány ház annyi szokás :P. Nem akarsz tesztet csinálni? Én néha csináltam már ilyenkor,azért nem mindig,mert addig is élhetet bennem a remény,hogy talán most ott van... Sajnos eddig nem jött össze ,5 beültetésem volt,és 8 lombikon indultam,de sajnos volt olyan,hogy a beültetésig sem jutottunk el :( Pecsételsz még?
2015. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia, tesztet tegnap készítettem negatív lett, ezért is gondolnám, hogy nem jött össze. :( Pecsételés maradt, éjjel semmi, nappal kicsit megint elkezdődött. Jártál már így? Mikor lesz a következő neked? Én a budapesti Kaálit ott hagytam, mert nagyon rossz volt a dokim és kb 1 évet hitegetett :(
2015. okt. 22. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom mikor tudok újra menni,szerintem kb 3 hónap,mert most volt egy műtétem ,és azt mondták ,hogy 3-4 hónapig nem tanácsos a teherbe esés. Én azonnal menni szeretnék ahogy lejárt az idő,de a nőgyógyászom azt tanácsolta,hogy ne rohanjak egyből a Kaáliba,adjak esélyt a természetes útnak,mert most "rendbe rakott". Nem tudom mit tegyek,mert volt már műtétem ,és akkor is ezt mondták,de mégsem jött össze... Nekem soha nem volt ilyen pecsételésem mint neked,de hasfeszülés annál inkább,sajnos a stimulálás,hormonpótlás is okozhat olyan tüneteket ami egy normál ciklusban nem fordul elő,engem nagyon sokszor megkavartak. Utrogestant mennyit szedsz? Sajnos előfordulhat,hogy a pecsételés már azt jelenti,hogy "megakar jönni",de a progipótlás miatt nem indul meg,ha esetleg mégis sikerült,akkor meg valószínű,hogy emelnének az adagon. Nekem elég nagy dózisban adják ilyenkor.Milyen tesztet csináltál? Elég érzékeny? Bár ha a napokat számolom a punkciótól,szerintem már mutatnia kellene a sikert. Amíg a doki nem mondja ki ,hogy nem sikerült,én addig nem adtam fel a reményt,te se tedd. Biztosan nem véletlen,hogy sok helyen vérvételből nézik,és nem a tesztekre hagyatkoznak.
2015. okt. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!