Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Holnap nem kéne, hogy megjöjjö...

Holnap nem kéne, hogy megjöjjön, de erős mindjárt megjön érzésem van. Ezelőtt kb. egy héttel is görcsöltem 3-4 napig. Erösen éreztem a peteérésemet is. Az erős görcs mellett reménykedhetek szerintetek csodában? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Mensi előtt mindig kijön a szám körül egy két patti. De most semmi. Pontosan egy éve szeretnénk kisbabát a férjemmel, de még nem sikerült. Rengeteg tesztet használtam el teli reményekkel és a vége mindig csalódás volt.

2015. okt. 30. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen változó, hogy kinél-hogyan jelentkezik, ezért semmit nem lehet rá mondani.

A csodában mindig lehet reménykedni.

2015. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. En is pont ebben a helyzetben vagyok. 5 nap nemvartug es delelött görcsöltem. Reménykedem mert hallotam olyant hogy volt görcsöles ey baba lett! Szorítok neked!
2015. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!