21. napi progeszteront meg lehet csináltatni a 23. napon is?

Figyelt kérdés

Rengetegen voltak és nem tudott fogadni a doki pénteken, ezért csak ezen a héten tudok menni (pénteken). Clostit szedtem 100 mg-ot, és szeretnék egy 21. napi progi vérvételt, hogy tudjam, hogy minden rendben van-e. De ma vagyok a 18. cn-on (2 dpo), és pénteken lesz a 21. cn, de akkor megyek dokihoz. Hétfőn, a 23. cn-on meg lehet még csináltatni?

Vagy nem is muszáj?


2015. nov. 3. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha két nappal később volt az ovud, még jobb is, ha a 23. napon mész! Ennek a vizsgálatnak valójában egy héttel a repedés után kéne lenni, de ez csak 14. napi ovu esetén esik a 21. ciklusnapra.
2015. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja: Igazából nem is 21. napon kellene, hanem ovu után egy héttel.
2015. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 21-23. nap között szokta mondani a doki
2015. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!