Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Laparoscopia után munkábaállás?

Laparoscopia után munkábaállás?

Figyelt kérdés
sziasztok, pcos miatt fognak műteni laparoscopiával. Ülő irodai munkát végzek, mennyi szabadnapot kérjek? Semmi nehezet nem Emelek, inkább csak ülök. Napi max 11-12 órában, de inkább 8 órában.köszi ha válaszol, akinek hasonló "élménye" volt.
2015. nov. 6. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 4 napig voltam vele kórházba, aztán 1 hetet otthon. De mondta a doki, hogy attól is függ, hogy mennyi ideig maradsz bent, hogy mekkora a műtét. Nekem nagyobb volt a ciszta, mint gondolták, meg volt egy kis komplikáció és azért lett 4 nap a kórházban.

Azért azt hozzáteszem, hogy nagyon menni és ülni sem tudtam, leginkább csak feküdni.

2015. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval 1 hét, köszi szépen
2015. nov. 6. 11:34
 3/5 anonim válasza:

1 hét aztán mindent ugyan úgy lehet csinálni persze ne emelgess.


Bocsánat,hogy megkérdezem de PCOs vagy és azért műtenek ciszták?

2015. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, babát szeretnénk, úgyhogy drilling lesz.
2015. nov. 7. 06:18
 5/5 anonim válasza:
Értem és köszönöm a választ.
2015. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!