Normal 28-29 napos ciklus 25-26 napos lesz 1-2 honap alatt, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

23 even at 28-29 naps ciklusaim voltak, teljesen normalis verzessel. 6 honapja jarok akupunkturara es iszom kinai teakevereket es most az elmult 3 honapban,31 napra, utana 26 napra most meg 25 napra jott meg. 39 eves vagyok normalis hormoneredmenyekkel. 5 eve kuzdunk gyermekaldasra varva. Az egy honappal ezelotti LH FHS 9.81 es 9.86 lett a TSH 1.6.

Volt valakinek hasonlo tapasztatalta? Miert valtozik egyik honaprol a masikra meg ennyire a ciklus?


2015. nov. 20. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy ez teljesen normális. Még a 21-22 napos ciklusok is normálisak.
2015. nov. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 2évet tekintve, tavaly egész egyenletes ciklusaim voltak.ez év jobban változott 25 -29 nap közt. Mégis most fogant meg a baba (sajnos elvesztettük :-( )

38 éves vagyok. Másfél év volt a próbálkozás.

A hormon eredményekre nem tudok mit mondani,nincs tapasztalatom..

2015. nov. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És miből veszed, hogy baj?

Nincs ezzel semmi baj.

A nők nem gépek, hogy mindig minden hónapban minden ugyanúgy legyen, bármikor történhet akár ok nélkül is olyan, hogy nemhogy 25 napra jön meg, hanem meg sem jön.

2015. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!