Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy hét késés és két negatív...

Egy hét késés és két negatív teszt, volt más is így?

Figyelt kérdés
Egy hete késik a menzeszem, 3 nap késés után csináltam az első tesztet ami negatív lett. Gondoltam talán korai volt és csinálok pár nap múlva egy másikat. Tüneteim hasonlóak mint mikor megjön, mellfeszülés, enyhe görcsök, mindjárt megjön érzés de amikor a kisfiammal voltam terhes akkor is ezek voltak "csak" a tünetek. Viszont tegnap picit erősebben görcsöltem (azért nem volt vészes inkább kellemetlen) és volt egy kevés barnás folyásom. Meg is ijedtem és ma reggel csináltam egy újabb tesztet, másfajtát mint elsőre de ez is negatív lett. Most akkor ez mi lehet? Már nagyon aggódom, hogy esetleg valami baj van velem. :( Délután megyek a dokihoz de addig is nagyon kíváncsi lennék arra, hogy más is volt-e így és mitől. A babáról most már kezdek lemondani szerintem nem vagyok terhes. :( Egyébként 5 hónapja próbálkozunk a férjemmel a kistesó össze hozásásval.

2015. dec. 9. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer három hetet késett, nem terhesség okozta. Vizsgálatok után a doki azt mondta, hogy az aktuális petefészkem elbambult. Néha előfordul, ha nem sorozatos, akkor nem kóros. Aztán meg is jött utána.


De okozhat ilyet ciszta, gyulladás, stb. Ezek miatt jól teszed, hogy orvoshoz mész, lehetőleg UH-val is vizsgáljon meg. Nem terhesség gyanújával, hanem a méhedet és a petefészkeidet nézze át, hogy megfelelő-e minden. Jellemző a jóindulatú daganat, ami akár magától is felszívódhat. Azt csak figyelemmel kísérik, nem avatkoznak be. (Nekem is volt, végül magától eltűnt.)

2015. dec. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én is ettől félek, hogy valami ilyesmi lesz a háttérben... Azt is nehezen tudom feldolgozni, hogy nem sikerült még a baba, azt hittem könnyen megy majd mint a fiammal, második nekifutásra sikerült is. És Neked is ilyen tüneteid voltak amikor kiderült, hogy daganatod volt?
2015. dec. 9. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!