Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A prolaktin szintem 25 (ref....

A prolaktin szintem 25 (ref. Tart.5-35) a doki azt mondta, enyhén emelkedett. Bromot írt fel 2naponta fél. Szerintetek nem kevés? Más is van akinek így írtak fel?

Figyelt kérdés

2015. dec. 28. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, a határértékre is szoktak felírni gyógyszert, és az enyhén meghaladóra is (nekem tsh-ra, inzulinra is írtak fel, mert felső határon voltak).


De ha nem bízol az orvosodban feltétel nélkül, keress egy másikat, ez nagyon fontos szerintem a terhesség előtt és alatta is. Biztosan találsz olyat, akiben bízhatsz, mert szakmailag és emberileg is eléggé felkészültnek találod.


29 hkm

2015. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még annyit akartam, hogy a referenciatartomány egy irányadó dolog, az orvosok egyedi esetek alapján bírálják el a te értékeidet:)
2015. dec. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Igen tudom,h enyhén emelkedett,a doki azt mondta h a 16-os érték lenne az ideális ,gondolom azért írt fel 2naponta felet,csak azért keveslem,mert szinte mindenhol azt olvasom,h napi fél minimum,de van aki napi kettőt is szed..
2015. dec. 28. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem durván a határérték felett volt, amikor naponta kettőt kellett szednem belőle. Állandóan fáradt voltam, meg híztam 3 kilót. Most már határérték alatt van és napi felet szedek és nagyon boldog vagyok, hogy csak ennyit. Szerintem nem túl kevés a te adagod, ez egy erős gyógyszer.
2015. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi negyedik :) megnyugtattál :)
2015. dec. 29. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!